چگونگی نصب پیام رسان بله

0

نرم افزار بله یک اپلیکیشن بومی پیام رسان است در ادامه با سوشالو باشید تا مراحل نصب این پیام رسان را به شما آموزش دهیم .

این پیام رسان دارای ویژگی های منحصر به فرد بسیاری است و می توانید انواع نیاز های شما را برطرف کند. از جمله ویژگی کاربردی آن می توانید به امکان واریز وجه توسط این پیام رسان یا انجام کارهای بانکی اشاره کرد. روش ساخت اکانت پیام رسان بله آسان است و کافی است یکی سری مراحل را طی نمایید.

پس از دانلود کردن برنامه، وارد آن شوید. در صفحه ابتدایی که مشاهده می کنید، ویژگی های این پیام رسان به شما معرفی شده است. برای گذشتن از این قسمت، روی آیکون ورود کلیک کنید.

چگونگی نصب پیام رسان بله

در قسمت بعدی شما باید شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا کد مورد نیاز برای ثبت نام را دریافت نمایید. پس از وارد کردن شماره همراهی را که می خواهید اکانت خود را بر روی آن ایجاد نمایید، روی آیکون دریافت کد کلیک کنید.

در قسمت بعدی شما باید شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا کد مورد نیاز برای ثبت نام را دریافت نمایید. پس از وارد کردن شماره همراهی را که می خواهید اکانت خود را بر روی آن ایجاد نمایید، روی آیکون دریافت کد کلیک کنید.

پس از کلیک کردن روی این آیکون، باید منتظر بمانید تا کد مورد نیاز برای شما پیامک شود. پس از دریافت، آن کد را در مکان کد فعالسازی وارد نمایید. اگر شماره موبایل وارد شده اشتباه می باشد، روی لینک شماره همراه نادرست کلیک کنید تا شماره خود را ویرایش نمایید.

پس از کلیک کردن روی این آیکون، باید منتظر بمانید تا کد مورد نیاز برای شما پیامک شود. پس از دریافت، آن کد را در مکان کد فعالسازی وارد نمایید. اگر شماره موبایل وارد شده اشتباه می باشد، روی لینک شماره همراه نادرست کلیک کنید تا شماره خود را ویرایش نمایید.

در مرحله بعدی شما باید یک نام برای خود انتخاب نمایید. پس از انتخاب کردن یک نام، روی آیکون بله را شروع کنید کلیک نمایید تا این حساب برای شما ساخته شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات