روش های آپلود ویدیو بیشتر از ۱ دقیقه در اینستاگرام

0

برای پست کردن ویدیوهای بیش از یک دقیقه در اینستاگرام نیازمند اپ جانبی نیاز ندارین برای این آموزش با سوشالو همراه شوید .

بعد از به روزرسانی اینستاگرام در چند ماه گذشته امکان ارسال پست هایی تا ۱ دقیقه در اینستاگرام فعال شد
اپلیکیشن اینستاگرام را در گوشی خود اجرا کنید.
آیکون ارسال پست جدید را لمس نمایید.
ویدئویی که طول آن بیشتر از ۱ دقیقه است و می‌خواهید با دیگران به اشتراک بگذارید را انتخاب کنید. سپس گزینه Next را لمس کنید.
از سه گزینه پایین صفحه، گزینه TRIM را انتخاب کنید.
مشاهده خواهید کرد که نوار ابزاری برای مشخص کردن ۱ دقیقه از ویدئویی که انتخاب کرده‌اید نمایان می‌شود. بدون توجه به این نوار ابزار و محدودیت آن، ویدئو را به سمت راست هدایت کنید تا به دقیقه آخر ویدئو برسید و امکان کشیدن نوار ابزار به سمت راست وجود نداشته باشد. برای مثال اگر ویدئوی شما ۳ دقیقه‌ای است باید به دقیقه ۳ برسید.
گزینه Next را انتخاب کنید.
گزینه Tag People را انتخاب نمایید و یک فرد را به ویدئوی مورد نظر تگ نمایید. می‌توانید پروفایل شخصی خودتان را به این ویدئو تگ کنید. انجام این کار برای آزاد شدن امکان ارسال فیلم با طول بیشتر از ۱ دقیقه ضروری است.
حالا دو مرتبه کلید “بازگشت به عقب” یا همان “Back” را بزنید تا به دو مرحله قبل و مرحله تعیین بازه زمانی ویدئو (TRIM) بازگردانده شوید. مشاهده خواهید کرد که در نوار ابزار برش ویدئو کل آن تار شده است!
با کشیدن انگشت خود به سمت راست، ویدئو را به ابتدا و ثانیه ۰ منتقل کنید.
حالا دوباره با کشیدن انگشت خود به سمت چپ، ویدئو را در نوار ابزار تعیین بازه زمانی (TRIM) به سمت راست هدایت کنید تا به انتهای ویدئو برسید. مشاهده خواهید کرد که به تدریج و با حرکت به سمت راست، نوار ابزار ویدئو هم از حالت تار خارج شده و به حالت سفید تغییر رنگ پیدا می‌کند.
گزینه Next و سپس Share را از گوشه سمت راست و بالای صفحه انتخاب کنید.
به این صورت قادر به ارسال فیلم بیشتر از ۱ دقیقه در اینستاگرام خواهید بود. دقت داشته باشید که در این روش و ترفند از یک باگ اینستاگرام استفاده می‌شود و این باگ ممکن است در نسخه های آتی و آپدیت های بعدی اینستاگرام از بین برود که در این شرایط دیگر نمی‌توانید با روشی که شرح دادیم، ویدئو هایی با طول بیشتر از ۱ دقیقه را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.