رفع مشکل آپلود فیلم در اینستاگرام

0

گاهی وقتها در اینستاگرام یک ویدیو پست میکنید اما اپلود نمیشود در این پست از سوشالو به بررسی این مشکل و راه های رفع ان میپردازیم .

چند وقتی است که برای برخی از پیچ های اینستاگرام مشکل عجیبی در آپلود شدن ویدیو ها رخ میدهد، بدین صورت که وقتی کاربری میخواهد ویدیویی را پست کند ویدیو مورد نظر کامل آپلود نشده و در نیمه راه بارگذاری متوقف، و پیام خطا ( video wasn’t posted) مشاهده میشود.

دیدن این خطا یعنی پایان کار،حتی زدن چندین بار گزینه (try again) هم مشکل آپلود فیلم در اینستاگرام را حل نکرده و تنها راه چاره امتحان کردن چند ساعت دیگر هست که آن هم به احتمال زیاد جواب نخواهد داد.

راه حل برای رفع مشکل آپلود فیلم در اینستاگرام

آخرین آپدیت اینستاگرام: در صورت چنین مشکلی حتما آخرین آپدیت اینستاگرام را نصب کنید تا هم مشکل گذاشتن فیلم در اینستاگرام به احتمال زیاد رفع شود و هم از قابلیت های جدید اینستاگرام استفاده کنید.
اینترنت: بعد از بروز رسانی برنامه اینستاگرام اگر باز این مشکل وجود داشته باشد میتوانید از برنامه تغییر آی پی استفاده کنید.
مشکل در ویدیو: گاهی اوقات دلیل آپلود نشدن میتواند از فرمت ویدیو و یا حجم بالای آن باشد که میتوانید با استفاده از نرم افزار های خاصی چون viva video هم فرمت ویدیو را تغییر دهید و هم حجم آن را کم کنید.
محدودیت از طرف اینستاگرام: امکان دارد اینستاگرام شما را بنا به دلایلی برای مدتی محدود کرده باشد( البته این احتمال بسیار پایین میباشد)

فضای ذخیره گوشی: حتما از آزاد بودن حافظه گوشی تان به مقدار کافی مطمئن شوید. و یا گزینه مربوط به ذخیره پست و استوری های را که به صورت پیش فرض در اینستاگرام خود فعال میباشد را غیر فعال کنید.

سرور های اینستاگرام: احتمال دارد این مشکل از طرف خود سایت اینستاگرام باشد و سرور های یکی از مناطق خاص اینستاگرام به دلیل استفاده بیش از معمول آنان برای چند ساعتی جوابگوی کاربران نباشد که میتوانید بعد از چند ساعت دوباره تست کنید.
اگر شما مطمئن هستید که مشکلات مطرح شده شامل شما نمیشوند و یا چند تا از این مشکلات را داشتید و اقدام به رفع آن کردید اما باز رفع مشکل آپلود فیلم در اینستاگرام تان حل نشده ادامه پست ما را از دست ندهید.

 

به صورت کلی تلاش هایی در این مورد صورت گرفته و تا به این لحضه باعث حل همیشگی این مشکل نشده اما راه حل های موقتی توسط کاربران xda پیشنهاد شده که میتوانید در همان لحظه ویدیو مورد نظر را بدون دریافت ارور آپلود کنید.

از این رو نیز کاربران اینستاگرام خود آستین بالا زده تا راهی برای حل این مشکل پیدا کنند.
رفع مشکل آپلود فیلم در اینستاگرام

پاک کردن حافظه پنهان (Clear Cache):

بعد از مشاهده ارور (not posted yet. try a again) و یا هر خطای دیگری که باعث ایجاد مقاله مشکل آپلود فیلم در اینستاگرام شما میشود. از پیچ خود خارج شده به بخش Setting موبایل رجوع کرده و از آنجا به Application Manager یا همان مدیریت برنامه ها ورود کنید و برنامه اینستاگرام را در لیست برنامه های نصب شده پیدا کرده و بعد از ورود به صفحه اطلاعات آپ مربوطه، گزینه‌ی “محل ذخیره را انتخاب و در صفحه باز شده Clear Cache یا همان پاک کردن حافظه پنهان را انتخاب کنید تا کش برنامه حذف شود.

البته اگر این گزینه غیر فعال بود چند ثانیه منتظر بمانید تا فعال شود. بعد از Clear Cache کردن، برگردید به صفحه قبلی و کادر توقف اجباری یا Force Close را لمس کنید و سپس از قسمت تنظیمات خارج شده و به اینستاگرام خود وارد شوید و اقدام به آپلود ویدیو مد نظر خود کنید.

رفع مشکل آپلود فیلم در اینستاگرام

بررسی بخش اتصالات:

اگر از اینترنت سیم کارت خود در گوشی تان استفاده میکنید ممکن هست پروکسی و یا پورت تنظیمات اتصالات گوشی تغییر کرده باشد برای بررسی و اصلاح آن مراحل زیر را دنبال کنید.

گوشی خود را باز کرده و به بخش تنظیمات و از آنجا گزینه اول یعنی اتصالات را لمس کنید.

رفع مشکل آپلود فیلم در اینستاگرام
سپس طبق عکس زیر شبکه تلفن همراه را انتخاب کنید.
رفع مشکل آپلود فیلم در اینستاگرام

بعد گزینه “نام های نقطه دستیابی” را انتخاب کنید.

سیم کارت مورد نظر را انتخاب و سپس گزینه مربوط به اینترنت را انتخاب کنید.

بعد از اعمال ثبت، گوشی خود را ریستارت کنید.

ما در این نوشته سعی کردیم راه های حل مشکل گذاشتن فیلم در اینستاگرام را برای شما عزیزان نشان دهیم. اما همانطور که در مطالب بالا اگر با تست راه های نشنان داده شده هنوز مشکل مربوطه پا برجاست میتوانید از برنامه مجزا اوجی اینستابرای حل مشکل خود استفاده کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات