سوپرزوم اینستاگرام چیست

0

بکی از قابلیت های جدید اینستاگرام سوپرزوم است که برای ساخت ویدیوهای کوتاه استفاده میشود با سوشالو همراه شوید .

اینستاگرام همواره در حال آپدیت بوده و قابلیت های جدیدی به آن اضافه می‌شود. این امر سبب شده که اپلیکیشن مذکور محبوبیت خاصی در بین کاربران داشته باشد.

در جدیدترین آپدیتی که برای اینستاگرام منتشر شد، یک حالت ضبط فیلم جدید با عنوان سوپرزوم (Superzoom) ارائه شده است که منجر به ساختن ویدیو های کوتاه و بسیار جالبی می‌شود که در آن ها موزیک پس زمینه هولناک و بامزه‌ای پخش و در ۳ مرحله زوم در سوژه وسط عکس انجام خواهد شد!

سوپرزوم اینستاگرام چیست

استفاده از قابلیت سوپرزوم (Superzoom) به سادگی امکانپذیر است.

سوپرزوم اینستاگرام چیست

برنامه اینستاگرام را آپدیت و اجرا کنید. به بخش Home بروید و آیکون دوربین موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را انتخاب کنید. حالا از بخش زیرین صفحه، گزینه Supezoom را انتخاب نمایید. این گزینه دقیقا در کنار گزینه Boomerang قرار دارد.

حالا می‌توانید با لمس گزینه ضبط فیلم، ویدیویی ۳ ثانیه‌ای با تکیه بر قابلیت سوپرزوم اینستاگرام (Superzoom) ضبط کنید. دقت داشته باشید که این ویدیو همراه با یک موزیک پس زمینه جالب ضبط می‌شود.

در حالت عادی وقتی که دکمه ضبط فیلم را در حالت فعال بودن قابلیت سوپرزوم اینستاگرام (Superzoom) لمس می‌کنید، یک ویدیوی ۳ ثانیه‌ای ضبط می‌شود. اما شما با نگه داشتن انگشت خود بر روی دکمه ضبط ویدیو، می‌توانید با تکیه بر قابلیت سوپرزوم (Superzoom) ویدیویی با مدت زمان طولانی تر هم ضبط کنید. در این شرایط ویدیوی شما می‌تواند نهایتا ۱۵ ثانیه به طور بیانجامد. در نظر داشته باشید که هرچه بیشتر انگشت خود را روی دکمه ضبط ویدیو در حالت سوپرزوم (Superzoom) نگه دارید، مدت زمان زوم آخر ویدیو بیشتر می‌شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + سه =