ارسال همزمان چند عکس و ویدیو در اینستاگرام

0

شما در اینستاگرام میتوانید چند عکس یا ویدیو یا به صورت ترکیبی در قالب یک پست قرار بدهید برای این آموزش با سوشالو همراه شوید .

منظور از ارسال همزمان چند عکس در اینستاگرام در قالب یک پست شبیه به اسلایدشو این است که شما چند عکس را انتخاب و با یک حرکت تمام آن‌ها را در قالب یک پست در اکانت اینستاگرام خود ارسال می‌کنید. در این شرایط کاربر ضمن مشاهده پست مد نظر با کشیدن انگشت خود به سمت چپ و راست قادر به مشاهده تصویر بعدی و قبلی می‌شود و حالتی شبیه به یک اسلایدشو پیش رویش قرار خواهد گرفت. اما ارسال همزمان چند عکس به صورت کلاژ به این معناست که شما چند عکس مد نظر را انتخاب و سپس آن‌ها را قاب بندی (قاب بندی) می‌کنید.

بنابراین نهایتا یک عکس می‌سازید که متشکل از چند عکس مد نظرتان است. به این سبک از عکس‌ها اصطلاحا کلاژ (College) گفته می‌شود. هم اکنون اینستاگرام این قابلیت را ارائه می‌کند تا شما به هر دو شیوه نام برده شده بتوانید چند عکس را به صورت همزمان در اکانت خود ارسال کنید. اما چگونه؟

به منظور ارسال همزمان چند عکس در اینستاگرام چه در قالب یک پست اسلایدشو مانند و چه تصویر کلاژ نیازی به طی کردن مراحل پیچیده وجود ندارد. اینستاگرام به ساده‌ترین شکل ممکن این قابلیت را ارائه کرده است. البته برای تبدیل عکس ها با کلاژ نیاز است تا بار اول نمونه قالب‌های موجود را برای اینستاگرام دانلود کنید. سپس هر زمان که تمایل داشتید قادر به استفاده از این قابل‌ها برای ساخت عکس کلاژ خواهید بود. در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه ارسال همزمان چند عکس در اینستاگرام به صورت کلاژ یا شبیه به اسلایدشو بپردازیم.

 

ارسال همزمان چند عکس در اینستاگرام در قالب یک پست (اسلایدشو)

تصور کنید که قصد دارید چند عکس را در قالب یک پست و شبیه به یک اسلایدشو در اکانت اینستاگرام خود ارسال کنید. برای انجام این کار دیگر نیازی به انتخاب جداگانه و مستقل هر عکس و اعمال تنظیمات بر روی آن‌ها وجود ندارد. به جای این عمل زمانبر، می‌توانید از قابلیت ارسال آنی و همزمان چند عکس در نسخه جدید اینستاگرام استفاده کنید. بدین منظور مراحل زیر را طی کنید:

ارسال همزمان چند عکس و ویدیو در اینستاگرام

ابتدا برنامه اینستاگرام خود را آپدیت کنید. این عمل را از طریق “بازار” هم می‌توانید انجام دهید. سپس وارد اکانت خود شده و آیکون ارسال پست جدید را لمس کنید.

ارسال همزمان چند عکس و ویدیو در اینستاگرام

به منوی Library یا Gallery مراجعه کنید.

گزینه SELECT MULTIPLE را از انتخاب کنید. این گزینه به نسخه جدید برنامه اینستاگرام اضافه شده و امکان ارسال همزمان چند عکس در اینستاگرام در قالب یک پست شبیه به یک اسلایدشو را فراهم می‌کند.

ارسال همزمان چند عکس و ویدیو در اینستاگرام

در این مرحله باید عکس های مد نظرتان را انتخاب کنید. برای انجام این کار کافیست که هر عکس مورد نظر را لمس نمایید. اگر پس از انتخاب یک عکس پشیمان شدید و قصد حذف آن را داشتید، کافیست که آیکون دایره موجود در گوشه سمت راست و بالای آن را لمس نمایید. دقت داشته باشید که ترتیب انتخاب شما دقیقا ترتیب نمایش عکس ها در پست مد نظر را مشخص می‌کند. برای شفاف‌تر شدن موضوع، اینستاگرام در دایره گوشه سمت راست و بالای هر عکس انتخابی عددی را نمایش می‌دهد که نشان دهنده ترکیب ارسال عکس های انتخاب شده است.

پس از انتخاب عکس های مورد نیاز گزینه Next را از گوشه سمت راست و بالای صفحه لمس کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات