ارسال لایو فوتو آیفون در اینستاگرام

0

یکی از جذابیتهای گوشی های آیفون گرفن عکسهای زنده یا لایو فوتو است با سوشالو همراه شوید نحوه ارسال لایو فوتو در ابنستاگرام را برای شما آماده کرده ایم .

لایو فوتو (Live Photo) یا تصویر زنده در واقع نوعی از تصاویر متحرک است که اپل قابلیت ذخیره‌سازی آن را برای اولین بار در آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس ارائه کرد. با استفاده از قابلیت لایو فوتو (Live Photo) می‌توانید تصویر متحرکی ضبط کنید که شامل سه بخش اصلی می‌شود! بخش اول شامل ۱.۵ ثانیه قبل از عکسبرداری اصلی می‌شود. بخش دوم خود عکس اصلی را تشکیل می‌دهد و بخش سونم شامل ۱.۵ ثانیه بعد از عکس اصلی خواهد بود. بنابراین یک تصویر زنده یا لایو فوتو (Live Photo) ویدیویی ۳ ثانیه‌ای را در بر می‌گیرد.

 

نحوه ارسال لایو فوتو (Live Photo) آیفون در اینستاگرام و فیسبوک

همانطور که اشاره کردیم در این بخش به آموزش ارسال لایو فوتو (Live Photo) آیفون در اینستاگرام می‌پردازیم. با طی کردن مراحل مشابه و انتخاب برنامه فیسبوک به جای اینستاگرام قادر خواهید بود که لایو فوتو (Live Photo) یا عکس زنده مد نظرتان را به طور مشابه در فیسبوک هم منتشر کنید. به منظور ارسال لایو فوتو (Live Photo) آیفون در اینستاگرام مراحل زیر را طی کنید:

ارسال لایو فوتو آیفون در اینستاگرام

حال گزینه Share Clip را انتخاب کنید.

ارسال لایو فوتو آیفون در اینستاگرام

حال می‌توانید از دو روش مختلف به منظور ارسال لایو فوتو (Live Photo) آیفون در اینستاگرام استفاده کنید:

روش اول

مربوط به انتخاب گزینه Save Video و ذخیره کلیپ در حافظه داخلی آیفون می‌شود. گزینه Save Video را انتخاب کنید تا تصویر متحرک یا لایو فوتو (Live Photo) مد نظر در قالب یک کلیپ ویدیویی در بخش Camera Roll آیفونتان ذخیره شود. سپس از برنامه Motion Stills خارج شوید و وارد اپلیکیشن اینستاگرام یا فیسبوک شوید و نسبت به ارسال پست جدید اقدام کنید. کلیپ ۳ ثانیه‌ای موجود در Camera Roll را انتخاب کنید و مراحل همیشگی را طی نمایید.

 

روش دوم

مربوط به انتخاب مستقیم گزینه Instagram می‌شود. چنانچه بعد از انتخاب گزینه Share Clip در منوی نمایان شده گزینه Instagram را انتخاب کنید، به طور اتوماتیک اپلیکیشن اینستاگرام اجرا می‌شود و کلیپ ۳ ثانیه‌ای ساخته شده شما در قالب یک پست جدید آماده ارسال خواهد شد. توضیحات بخش Caption را وارد کنید و سپس گزینه OK را لمس نمایید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − سه =