آموزش پیش نویس کردن پست اینستاگرام

0

بی شک برای شما هم پیش آمده است که قصد داشته باشید روی یک عکس یا فیلم در اینستاگرام خود تغییراتی ایجاد کنید، و آن پست را با ویژگی هایی که اعمال کرده اید ذخیره کنید تا بعدا به اشتراک بگذارید به اصطلاح ذخیره در درفت یا پیشنویس میگویند با سوشالو همراه شوید .

ابتدا اپلیکیشن یا برنامه اینستاگرام را اجرا کنید. فرض می‌کنیم که قصد دارید یک عکس را از گالری دستگاه در اینستاگرام ارسال کنید. بنابراین عکس مد نظرتان را انتخاب می‌کنید.

حال افکت‌ها و فیلترهای مد نظر را بر روی عکس اعمال نمایید. توضیحات (Caption) مورد نظرتان را وارد کنید.

حال دکمه بازگشت به عقب (Back) دستگاه را لمس کنید. در این شرایط یک پنجره پاپ آپ نمایان می‌شود. اگر گزینه قرمز رنگ Discard را انتخاب کنید، تمام تنظیماتی که انجام داده بودید از دست می‌روند و پست مد نظر پیش نویس نمی‌شود. اما اگر گزینه Save Draft را انتخاب کنید، تمام اقداماتی که تاکنون انجام داده‌اید در قالب پیش نویس ذخیره خواهند شد و می‌توانید در آینده نسبت به ارسال پست مد نظر اقدام کنید. بنابراین گزینه Save Draft را انتخاب کنید.

آموزش پیش نویس کردن پست اینستاگرام

در نظر داشته باشید که پیش از اضافه کردن فیلتر و گذراندن مراحلی همچون تگ کردن افراد، نوشتن توضیحات و اضافه کردن موقعیت مکانی با لمس دکمه بازگشت به عقب قادر به پیش نویس کردن پست اینستاگرام نخواهید بود. بنابراین انجام این مراحل ابتدایی به منظور پیش نویس کردن پست اینستاگرام ضروری است.

به منظور دسترسی به پست‌هایی که در اکانت اینستاگرام شما پیش نویس شده‌اند هم کافیست که آیکون دوربین موجود را لمس کنید. سپس گزینه Library را انتخاب کنید. در این شرایط مشاهده خواهید کرد که پست های پیش نویس شده شما در اینستاگرام درست در بخش زیرین صفحه و زیر عنوان Drafts لیست می‌شوند. دقت داشته باشید که پست های درفت شده یا پیش نویس شده اینستاگرام در حافظه داخلی گوشی هوشمندتان ذخیره خواهند شد و برای ذخیره آن‌ها محدودیت تعدادی از سوی اینستاگرام وجود ندارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات