چگونه استوری‌های خود را فقط برای افراد خاص منتشر کنیم؟

0

در یکی از آپدیت های اینستاگرام قابلیت جالبی اضافه شده است که شما میتوانید استوری را برای اشخاص و اکانتهای انتخابی خود بگذارید با سوشالو همراه شوید .

همون طور که می دونید تا قبل از ارائه قابلیت Close Friends اینستاگرام، اگه کاربری قصد داشت تا استوری خودش رو با گروه مشخصی از دنبال کنندگانش به اشتراک بذاره، نیاز بود تا با مراجعه به بخش تنظیمات اینستاگرام، استوری خودش رو از دید کاربران مورد نظر مخفی کنه اما اکنون ویژگی جدید به این قسمت اضافه شده که به شما امکان میده تا برخی از استوری‌ هایی که تمایلی ندارین تمامی فالوورهاتون اون رو ببینن، تنها برای دوستان نزدیک ارسال کنید.

 

ارسال استوری خصوصی اینستاگرام با Close Friend List :

– در گام نخست جدیدترین نسخه از اینستاگرام رو از پلی استور یا اپ استور دانلود کنید.
– وارد اینستاگرام بشید و استوری خودتون رو آماده کنید.
– در این مرحله میبینید که کنار دکمه ارسال استوری اینستاگرام، دکمه جدیدی به نام Close Friends List دیده میشه و شما می بایست روی اون کلیک کنید.

چگونه استوری‌های خود را فقط برای افراد خاص منتشر کنیم؟

– در این مرحله روی Add to list ضربه بزنید.
– حال باید از کادر جستجو جهت پیدا کردن افرادی که قصد افزودن اون‌ ها به لیست خود رو دارید، استفاده کنید.
– سپس به منظور اضافه کردن اون‌ ها به لیست Close Friends گزینه Add رو لمس کنید.
– همچنین دوستانی که در لیست دوستان نزدیک اینستاگرام خود قرار دادید رو می توانید از تب کناری با عنوان «Your List» مشاهده کنید.

علاوه بر این اینستاگرام قابلیت اضافه کردن و یا حذف افراد از لیست Close Friends رو هم در اختیار کاربران خود قرار میده و در این لیست شما می تونید با تپ کردن روی گزینه Remove کسی رو از لیست مشاهده این استوری حذف کنید.

حال بعد از این که لیست دوستان شما کامل شد، دوربین مربوط به بخش استوری رو باز کنید و یک عکس یا فیلم بگیرید؛ سپس یک دایره‌ سبز رنگ با ستاره‌ ای سفید در وسطش می‌ بینید که اگه اون رو لمس کنید، پست شما با دوستان نزدیکتون به اشتراک گذاشته میشه.

و در پایان جهت اطلاع شما عزیزان امکان حذف و اضافه کردن افراد در لیست دوستان نزدیک اینستاگرام به کاربر داده میشه و همچنین امکان هایلات کردن استوری منتشر شده برای دوستان نزدیک وجود داره و تنها افراد موجود در این لیست می‌ تونن استوری هایلات شده رو ببینن.

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات