چگونه در اینستاگرام ادمین اضافه کنیم؟

0

ممکن است به هر دلیلی نیاز داشته باشید تا به افراد دیگری دسترسی در پیج اینستاگرامتان بدهید.در این مقاله از سوشیالو به آموزش این پرداخته ایم که چگونه در اینستاگرام ادمین اضافه کنیم؟ با ما همراه باشید.

امروزه اینستاگرام دیگر تنها یک شبکه اجتماعی نیست. بلکه یک بازار بزرگ بین المللی به شمار میاید که در کسری از ثانیه، شغل های مختلف را به هر نقطه‌ای از این زمین خاکی به هم مرتبط می کند.

حدود بیست سال پیش هیچ کسی فکر نمی‌کرد که تکنولوژی آن قدر پیشرفت کند که روزی چنین امکاناتی برای مردم مهیا شود. زمین با آن همه وسعت به وسیله یک پلتفرم به یک دهکده کوچک تبدیل شده است.

وقتی صحبت از اینستاگرام می‌شود، ما دقیقاً دست روی جای حساسی می گذاریم. محبوب‌ترین شبکه اجتماعی ایران و جهان!!!

راههای اضافه کردن ادمین پیج اینستاگرام

بسیاری از کسانی که بیشتر از چند هزار فالوور در اینستاگرام دارند، همچون شخصیت های سیاسی، سلبریتی ها، افراد شاخص، سرمایه داران و حتی شرکت ها و کارخانه های بزرگ برای اداره کردن پیج های خود در شبکه اجتماغی اینستاگرام توسط یک ادمین با مشکل مواجه می شوند.

شاید در نگاه اول به نظر برسد که اداره کردن یک پیج با حجم بالای فالوور کار چندان سختی نباشد،اما واقعیت این است که تعامل با تعداد بالای کاربران در اینستاگرام یقیناً وقت زیادی را می‌برد.

به همین علت است که پیشنهاد می کنیم اگر شما هم نیاز به اضافه کردن ادمین پیج اینستاگرام دارید یکی از روش های کاربردی زیر را به کار بگیرید.

استفاده از سایت های مدیریت شبکه های اجتماعی:

با افزایش محبوبیت و میزان استفاده از اینتساگرام، ابزارهایی به وجود آمدند که وظیفه مدیریت شبکه‌های اجتماعی را با استفاده از API رسمی اینستاگرام و بدون مشکل هایی که در روش های دیگر از منظر امنیتی وجود دارد،به عهده دارند.

شما با استفاده از این ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی میتوانید شبکه‌های اجتماعی مختلفی را به صورت یکجا و یکپارچه مدیریت کنید. از مزیت این ابزارها میتوان به وجود امکانات متعددی که در اختیار شما قرار میدهد،اشاره کرد.

یکی از بزرگترین مزیت های استفاده از این ابزارها این است که شما نیاز نیست تا دسترسی مستقیم به ادمین خود بدهید.شرکت های خارجی و داخلی زیادی برای این مسئله فعالیت میکنند،اما نوصیه ما به شما استفاده از سایت نوین هاب میباشد.

شما با خرید اشتراک حرفه ‌ای نوین هاب میتوانید به یک ادمین دسترسی به پنل نوین هاب دهید تا از طریق نویب هاب، پیج اینستاگرام را مدیریت کند.


مزیت های نوین هاب برای مدیریت پیج اینستاگرام:

 • انتشار خودکار و زمان‌بندی محتوای شبکه‌های اجتماعی:

  شما مدیران پیج ها میتوانید با استفاده از تقویم محتوایی نوین هاب که در بخش زمان‌بندی و انتشار محتوا قرار دارد، میتوانید فعالیت مداوم و منظمی در اینستاگرام را با صرف زمان کمتری داشته باشید.خوبی نوین هاب نسبت به رقبایش در این است که شما هنگامی که از نوین هاب برای انتشار خودکار و زمان بندی شده استفاده میکنید،از امکانات بیشتری نسبت به هنگامیکه از خود اینستاگرام استفاده میکنید،بهره مند میشوید

 • مدیریت و پاسخگویی به پیام‌های دایرکت:
  مسلما شما نیز درجریان اهمیت پاسخگویی به مشتریان و مخاطبان پیجتان هستید.پاسخگویی سریع و مناسب به مشتریان میتواند باعث ایجاد اعتماد و افزایش فروش برای کسب و کارهاست.با قابلیت مدیریت پیام‌ها که نوین هاب در سایت خود قرار داده است می‌توانید تمامی پیام‌های دایرکت را در یک صفحه ببینید و مدیریت کنید.

 • تحلیل و آنالیز شبکه‌های اجتماعی:
  یکی از مهم ترین امکاناتی که شما به عنوان مدیران پیج باید از ان استفاده کنید،آنالیز و بررسی اینستاگرامتان میباشد.این تحلیل باعث میشود بدانید کدام یکی از محتواهایتان از وضعیت بهتری برخوردار است،چه زمانی بهترین تایم برای انتشار پست است و….
  در بخش آنالیز شبکه‌های اجتماعی اطلاعات دقیق و داده‌های گسترده‌ای از نحوه عملکرد شما در اینستاگرام به صورت نمودار در اختیارتان قرار می‌گیرد.

  ثبت نام در نوین هاب

 

اضافه کردن ادمین پیج اینستاگرام با استفاده از یوزرنیم و پسورد:

یوزرنیم به نام کاربری گفته می‌شود که شما در هنگام ورود به حساب کاربری پیجتان از آن استفاده می کنید.

پسورد رمز عبور پیج شما خواهد بود. درواقع ساده ترین و آسان ترین راه برای اینکه بتوانید یک ادمین به پیج اینستاگرام خود اضافه کنید، این است که یوزرنیم و پسورد پیج را در اختیار ادمین قرار دهید.

لطفا به این نکته توجه داشته باشید که یوزر نیم و پسورد جزئی از حیاتی ترین موارد امنیتی است که شما باید به خوبی از آنها مراقبت کنید.به همین دلیل لازم است ادمینی برای پیج خود انتخاب کنید که کاملا مطمئن و قابل اعتماد باشد.

اما اگر لازم باشد دسترسی ادمینی که از طریق این روش دسترسی دارد را بگیرید چطور؟ گرفتن دسترسی کار بسیار راحت و ساده ای است. کافیست برای این کار رمز و اطلاعات ورود پیج خود را تغییر دهید.به این روش ادمین قبلی دیگر نمیتواند با اطلاعات پیشین به پیج شما دسترسی داشته باشد.

سپردن مدیریت پیج به ربات های اینستاگرام:

اما درصورتی که شما نیازی به اضافه کردن ادمین پیج اینستاگرام نداشته باشید چطور؟ در واقع این وضعیت هنگامی اتفاق میافتد که شما قصد دارید تا یک سری محتوای تکراری منتشر کنید، مواردی همچون معرفی محصولات مختلف و تبلیغ کردن کالاهای شرکت خود و یا در زمان هایی که می خواهید تا دست به انتشار اخبار در شبکه های اجتماعی دیگر بزنید. شما در این موقعیت ها و موقعیت هایی مشابه این می توانید از ربات هایی استفاده کنید که برای حل چنین مسائلی برنامه نویسی و راه اندازی شده اند.

لطفا این مسئله را در نظر داشته باشید که ربات های اینستاگرام صرفا برای انجام یکسری فعالیت های خاص برنامه ریزی شده اند و حیطه کاری آنها محدود به انجام چند فعالیت مختصر می شود. به همین دلیل ممکن است ربات های اینستاگرام نتوانند تمام نیازهای شما را به نحو مناسب برطرف کنند.

نحوه اضافه کردن افراد به گروه اینستاگرامی:

اینستاگرام از آن دسته شبکه‌های اجتماعی میباشد که هم به صورت خصوصی قابلیت استفاده دارد و هم به صورت غمومی. شما می توانید همچون شبکه های اجتماعی تلگرام و واتساپ یک گروه اینستاگرامی خصوصی ایجاد و  دوستان و آشنایان خود را به این گروه اضافه کنید.

برای اضافه کردن کردن افراد به گروه اینستاگرامی خود باید طبق مراحل زیر عمل کنید:

برنامه اینستاگرام را بر روی گوشی یا سیستم خود باز کنید.
در بخش بالا سمت راست، یک گزینه وجود دارد که باید آن را انتخاب کنید.
در بخش دایرکت و پیامه ای اینستاگرام گروه مورد نظرتان را انتخاب کنید و وارد آن شوید.
گزینه ای که شکل و ظاهری شبیه علامت تعجب دارد را انتخاب کنید.
برای اضافه کردن یک یا چند نفر می توانید گزینه add pepole را انتخاب کنید و آنها را به گروه اینستاگرام خود دعوت کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج − 5 =