ارسال استوری اسنپ چت در اینستاگرام

0

اگر میخواهید از ارسال استوری اسنپ چت در اینستاگرام بیشتر بدانید با سوشالو همراه شوید .

در اوایل ویژگی ارسال استوری را فقط اسنپ چت داشت. و کاربران زیادی را به سمت خود کشیده بود. و محبوبیت زیادی در بین کاربران خود ایجاد کرد. چند سال بعد اینستاگرام هم در آپدیتی این قابلیت را به برنامه خود اضافه کرد

 

استوری یا استوریز اینستاگرام یا اسنپ چت

پیشنهاد سوشالو

قبل از هر چیز باید این را بدانیم که استوری به چه معناست و چه کاربردی دارد؟

استوری (Story) یک کلمه انگلیسی است که در زبان فارسی به معنای داستان می باشد.

سالها قبل بین اسنپ چت (Snapchat) و اینستاگرام، اسنپ چت اولین نرم افزاری بود که از این قابلیت استفاده کرد. کمی بعد اینستاگرام در آپدیتی این قابلیت را به اپلیکیشن خود اضافه کرد. و جز محبوب ترین برنامه ها شد.

 

ارسال استوری اسنپ چت در اینستاگرام

در ابتدا شما باید هر دو اپلیکیشن را داشته باشید و در آنها وارد شده باشید.

اگر می خواهید عکس یا ویدیویی را در صفحات کاربری خود بارگذاری کنید. اول باید رسانه خود را در اسنپ چت و بعد در اینستاگرام بارگذاری کنید. برای انجام این کار مراحل زیر را انجام دهید.

۱- ابتدا نرم افزار اسنپ چت یا Snapchat را اجرا کنید. انگشت خود را در حالی که بر روی نمایشگر دستگاه قرار داده اید به سمت چپ بکشید. تا به بخش استوریز (Stories) بروید.

۲- در این بخش می توانید استوری خود را در گالری خود پیدا کنید. کلید موجود در گوشه سمت راست صفحه را بزنید. با لمس این کلید شما پست مورد نظر خود را دانلود می کنید.

در این شرایط، رسانه شما، ویدیو یا عکس، در حافظه داخلی یا خارجی گوشی در پوشه اسنپ چت ذخیره می شود.

۳- حال برنامه اینستاگرام را اجرا کنید. دکمه دوربین موجود در گوشه بالا و سمت چپ صفحه را لمس کنید. (اگر اینستاگرام شما فارسی است این دکمه در بالا سمت راست وجود دارد). یا با کشیدن انگشت خود به سمت راست وارد بخش استوریز شوید.

۴- انگشت خود را بر روی بخش فوقانی صفحه نمایش قرار دهید. و به سمت بالا بکشید.

حال باید نسبت به انتخاب پست مد نظرتان برای ارسال در استوری اقدام کنید.

بنابراین پستی را انتخاب می کنید که لحظاتی پیش از استوری اسنپ چت خود دانلود کرده بودید. برای پیدا کردن راحت تر عکس بعد از آن که صفحه را به بالا کشیدید. در بالا سمت چپ لیست بندی برای شما تعریف شده است. که می توانید با انتخاب پوشه اسنپ چت در پیدا کردن آن سرعت ببخشید.

۵- تغییرات مد نظرتان را بر روی پست اعمال کنید. و نهایتا آن را ارسال نمایید.

 

به طور کلی

هر فردی در اینستاگرام برای افزایش فالوور و بازدید به تولید محتوا نیاز دارد. این تولید محتوا با توجه به هدف پیج می تواند در هر زمینه ای باشد.

فرد می تواند خودش اقدام به تولید محتوا کند. و با کیفیت خیلی بهتر این کار را انجام دهد. برای افرادی که وقت کافی را برای تولید محتوا دارند این گزینه بهترین انتخاب است. اما افرادی که وقت انجام این کارها را ندارند چه؟

برای تولیدمحتوا راه های بسیاری وجود دارد که راحت ترین آن کپی از برنامه ای دیگر است. این افراد می توانند مانند آموزشی که داده شد از یک شبکه اجتماعی دیگر کمک بگیرند. و اقدام به تولید محتوا کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات