اضافه کردن ایموجی به استوری در اینستاگرام

0

در این مطلب از سوشالو قصد داریم که به شما آموزش دهیم که چطور از استیکر های استوری اینستاگرام استفاده کنید و در ویدیو ها و عکس هایی که در قسمت استوری اینستاگرام ایموجی استفاده کنید با ما همراه شوید .

استوری اینستاگرام ابزاری کاربردی برای نمایش عکس‌ها و فیلم‌های کوتاه به کاربران است. در حال حاضر استوری اینستاگرام مهم‌ترین قابلیت اینستاگرام برای ارتباط با سایر کاربران است! شما به راحتی می‌توانید از کارهای روزمره خود برای کاربران تصاویری را منتشر کنید و آن‌ها هم به استوری شما پاسخ بدهند. عکس‌هایی که در این بخش به اشتراک گذاشته می‌شوند، تنها ۲۴ ساعت در دسترس کاربران هستند و پس از آن به آرشیو استوری‌های شما اضافه می‌شوند. استیکرها قابلیتی هستند که اینستاگرام تنها برای بخش استوری خود در نظر گرفته است که با استفاده از آن می‌توانید جذابیت استوری‌های خود را بیشتر کنید. همچنین اگر مدیریت یک کسب‌وکار اینترنتی را برعهده دارید و از اینستاگرام مارکتینگ برای افزایش مشتریان خود استفاده می‌کنید، استیکرها به شما کمک می‌کنند تا بتوانید تعامل کاربران را با صفحه اینستاگرام خود افزایش دهید. اما چگونه می‌توان استیکرهای اینستاگرام را به استوری‌ها اضافه کرد؟ در این مقاله قصد داریم به آموزش اضافه کردن استیکر در استوری اینستاگرام بپردازیم. اگر آماده هستید، در ادامه با ما و آموزش استیکر در استوری اینستاگرام همراه باشید!

 

چگونه می‌توانیم از استیکر در استوری اینستاگرام استفاده کنیم؟

پیشنهاد سوشالو

اگر از کاربرانی هستید که از ابزار استوری اینستاگرام زیاد استفاده می‌کنید، حتماً به دنبال روش‌های افزایش تعامل کاربران در استوری اینستاگرام هستند. بعد از موضوع استوری و کیفیت تصاویری که در استوری منتشر می‌کنید، استفاده از استیکر در استوری اینستاگرام تاثیر بسیار زیادی بر روی تعامل کاربران دارند. جالب است بدانید در بروزرسانی‌های اخیر اینستاگرام، استیکرهای بسیار جذابی به بخش استوری اینستاگرام اضافه شده است؛ مثلاً می‌توانید یک عکس منتشر کنید و از طریق استیکرهای مختلف، نظر کاربران را به صورت متن یا اموجی بدانید. برای اضافه کردن استیکر در استوری اینستاگرام شما باید ۳ مرحله را طی کنید که در ادامه به آموزش آن می‌پردازیم.

 

آموزش اضافه کردن استیکر در استوری اینستاگرام

همان‌طور که گفتیم، برای اضافه کردن استیکر در ایستوری اینستاگرام باید ۳ مرحله را طی کنید:

مرحله اول) یک عکس یا فیلم ۱۵ ثانیه‌ای برای استوری خود انتخاب کنید!
مرحله اول این است که باید عکسی را جهت انتشار در بخش استوری اینستاگرام انتخاب کنید. پس از آن که عکس یا فیلم موردنظر خود را انتخاب کردید، کافی است وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و از طریق آیکن استوری، وارد بخش اشتراک‌گذاری استوری شوید:

اضافه کردن ایموجی به استوری در اینستاگرام

در این بخش می‌توانید یک عکس بگیرید یا با کشیدن صفحه به بالا، از گالری خود یک عکس انتخاب کنید.

مرحله دوم) ورود به بخش استیکر در استوری اینستاگرام
اکنون که مرحله اول را پشت سر گذاشتید، وارد مرحله دوم شده‌اید که باید آیکن مربوط به انتخاب استیکر در استوری اینستاگرام را بزنید:

اضافه کردن ایموجی به استوری در اینستاگرام

در این بخش استیکر‌ها و اموجی‌های مختلفی به شما نمایش داده می‌شوند که اموجی‌ها، همان اموجی‌های موبایل شما هستند و با توجه به برند موبایل شما ممکن است با سایر کاربران متفاوت باشد. اما استیکر اینستاگرام برای تمامی کاربران یکسان است و به راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید.

مرحله سوم) انتخاب یک استیکر برای نمایش آن در استوری
مرحله سوم، مرحله انتخاب استیکر است! در این بخش کافی است با توجه به نیاز یا سلیقه خود یکی از استیکرها را بر اساس کاربرد آن انتخاب کنید:

اضافه کردن ایموجی به استوری در اینستاگرام

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات