ایجاد نظرسنجی در واتساپ

0

واتس اپ راه مشخصی برای قرار دادن نظر سنجی ندارد ، در واقع اصلا گزینه مناسبی برای قرار دادن نظر سنجی در واتس اپ اعمال نشده است اما کاربران واتس اپ می توانند از راه های دیگری نسبت به ایجاد نظر سنجی اقدام کنند در سوشالو برای شما آماده کرده ایم .

این بدان معنی است که ، اگر می خواهید “تجارت” خود را به اتمام برسانید ، لزوماً باید با آن تماس بگیرید خدمات شخص ثالث که به شما امکان می دهد نظرسنجی ایجاد کنید و سپس آنها را در سکوی معروف پیام رسانی فوری به اشتراک بگذارید.

 

خدمات انجام نظرسنجی در WhatsApp

تعداد زیادی سرویس سروی آنلاین وجود دارد که می توانید به آنها مراجعه کنید. اما شخصا من شما را توصیه می کنم نظرسنجی نی که علاوه بر ۱۰۰٪ رایگان بودن ، هم از طریق تلفن همراه و هم از رایانه قابل استفاده است و اجازه می دهد تا نظرسنجی های ایجاد شده در واتس اپ به راحتی به اشتراک گذاشته شود: بیایید با هم بدانیم که چطور کار می کند.

 

تلفن هوشمند

اگر ترجیح می دهید برای آن اقدام کنید گوشی های هوشمند، اولین کاری که باید انجام دهید این است که به صفحه اصلی Stoll Poll بروید و در قسمت متن تایپ کنید سوال خود را اینجا بنویسید، سوالی که می خواهید از مخاطبین WhatsApp خود بپرسید.

سپس گزینه های پاسخ را در قسمت های متن مختلف وارد کنید گزینه بررسی را وارد کنید، منوی کشویی را کمی پایین تر باز کنید و گزینه مربوط به تأیید پاسخ های تکراری را که می خواهید برای بررسی استفاده کنید انتخاب کنید: بررسی تکثیر IPاگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که آراء تکراری بر اساس آدرس IP کاربر مجاز نیستند. بررسی تکثیر کوکی مرورگر، اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که آراء مضاعف بر اساس مرورگر استفاده شده توسط کاربر مجاز نیست ، اجازه می دهد چندین رأی از همان آدرس IP ارسال شود یا بررسی تکثیر وجود ندارد، به کاربران اجازه دهید تا بدون جستجوی پاسخ های تکراری ، هر چند بار که می خواهند رأی دهند.

اگر می خواهید تأیید امنیتی در داخل بررسی وارد شوید ، به یاد داشته باشید که علامت بررسی را در این گزینه قرار دهید ارائه اسپم را بهبود بخشید. برای اینکه شرکت کنندگان بتوانند چندین پاسخ را انتخاب کنند ، در عوض کادر را علامت بزنید پاسخ های متعدد به بررسی اجازه دهید.

پس از اتمام ، دکمه قرمز را فشار دهید ایجاد نظرسنجی واقع در پایین صفحه و در صفحه بعدی ، ابتدا دکمه را فشار دهید. سهم و سپس بر روی دکمه کپی کنید در مکاتبات با قسمت متن واقع شده است URL، برای به اشتراک گذاشتن نظرسنجی در WhatsApp با چسباندن پیوندی که فقط در چت مورد علاقه خود کپی کرده اید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی اشتراک نظرسنجی ایجاد شده در WhatsApp ، به فصل های زیر راهنما مراجعه کنید.

 

Pc

اگر می خواهید ادامه دهید Pc، شما باید عملا همان مراحلی را که در سطرهای قبلی نشان دادم دنبال کنید. سپس به صفحه اصلی Straw Poll بروید ، سوال نظرسنجی را که می خواهید در WhatsApp به اشتراک بگذارید ، در قسمت متن بنویسید سوال خود را اینجا بنویسید و گزینه های مختلف پاسخ را در قسمت متن بنویسید گزینه بررسی را وارد کنید.

سپس ، منوی کشویی را کمی بیشتر به پایین باز کرده و روش تأیید پاسخ تکراری را انتخاب کنید: بررسی تکثیر IP، اگر می خواهید بر اساس آدرس IP کاربر ، آراء تکراری مشخص شود. بررسی تکثیر کوکی مرورگر، اگر می خواهید مطمئن شوید که بسته به مرورگر استفاده شده توسط کاربر یا ، آراء تکراری مجاز نیستند بررسی تکثیر وجود ندارد، اگر نمی خواهید از هرگونه پاسخ پاسخ تکراری استفاده کنید.

علامت بررسی را در جعبه قرار دهید ارائه اسپم را بهبود بخشیدسپس می توانید ضمن بررسی کادر ، تأیید امنیتی را در نظرسنجی وارد کنید پاسخ های متعدد به بررسی اجازه دهید اطمینان حاصل خواهد کرد که شرکت کنندگان می توانند پاسخ های متعدد را انتخاب کنند.

در آخر ، بر روی دکمه قرمز کلیک کنید ایجاد نظرسنجی بر روی دکمه کلیک کنید سهم و نظرسنجی در مورد WhatsApp را با استفاده از پیوند تولید شده توسط سرویس به اشتراک بگذارید ، که باید با کلیک روی دکمه آن را کپی کنید کپی کنید و سپس در چت مورد علاقه خود چسباندن.

اگر به اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی انجام این کار نیاز دارید ، برای دستورالعمل های دقیق در مورد نحوه انجام این کار ، به فصل های زیر مراجعه کنید.

 

نحوه ارسال نظرسنجی در واتس اپ

پس از ایجاد نظرسنجی از طریق خدماتی که در فصل های قبلی به شما گفتم ، باید آن را در واتساپ به اشتراک بگذارید: بگذارید با جزئیات توضیح دهم که چگونه این کار را هم از طریق تلفن همراه و هم از طریق رایانه انجام دهم.

 

آندروید

برای ادامه آندرویدبعد از کپی کردن لینک نظرسنجی مورد علاقه خود (من توضیح دادم که چگونه این کار را در فصل های قبل انجام دادم) ، WhatsApp را شروع کنید ، زبانه را لمس کنید گپ واقع در سمت چپ بالا ، را فشار دهید حباب گفتار در پایین سمت راست واقع شده و را انتخاب کنید گروه یا نام مخاطب کسانی که می خواهید پیوند نظرسنجی را با آنها به اشتراک بگذارید.

اکنون ، لمس کنید زمینه متن انگشت خود را فشار داده و نگه دارید و مورد را انتخاب کنید گرفتن در منویی که ظاهر می شود سپس نماد را لمس کنیدهواپیما کاغذی در سمت راست ارسال لینک بررسی قرار گرفت و منتظر حضور کاربران بود.

برای دانستن پاسخ های داده شده ، روی ضربه بزنید پیوند که شما با یکی از شرکت کنندگان در نظرسنجی به اشتراک گذاشتید و دکمه را فشار دهید resultados در صفحه وب باز شده در مرورگر یافت شد.

اگر می خواهید ، می توانید پیوند نظرسنجی را در وضعیت WhatsApp خود نیز به اشتراک بگذارید. برای این کار ، برگه را لمس کنید Estado در پایین سمت چپ صفحه اصلی برنامه ، نماد را فشار دهید مداد در پایین سمت راست واقع شده و پس از نوشتن پیام مقدماتی کوتاه برای بررسی (به عنوان مثال. آیا می خواهید این نظرسنجی را انجام دهید؟) ، قسمت متن را در مرکز صفحه فشار داده و نگه دارید و مورد را انتخاب کنید گرفتن در منویی که باز می شود در آخر ، نظرسنجی را با کلیک رویهواپیما کاغذی واقع در سمت راست

 

آیفون

برای ادامه آیفون بعد از کپی کردن لینک نظرسنجی مورد علاقه خود (من قبلاً به شما نشان دادم که چگونه می توانید در فصل های قبل این کار را انجام دهید) ، WhatsApp را شروع کنید ، زبانه را لمس کنید گپ واقع در پایین سمت راست ، را فشار دهید مداد در سمت راست بالا واقع شده و را انتخاب کنید گروه یا نام مخاطب کسانی که می خواهید نظرسنجی را با آنها به اشتراک بگذارید.

اکنون ، لمس کنید زمینه متن در پایین ، انگشت خود را فشار داده و نگه دارید و مورد را انتخاب کنید گرفتن در منویی که باز می شود سپس نماد را لمس کنیدهواپیما کاغذی در سمت راست واقع شده و منتظر می ماند تا کاربران به سؤال پرسیده پاسخ دهند.

بنابراین برای دانستن پاسخ هایی که داده می شود ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که مطبوعات باشید پیوند که شما با یکی از شرکت کنندگان در نظرسنجی به اشتراک گذاشتید و روی دکمه ضربه بزنید resultados در صفحه وب موجود در مرورگر ارائه دهید.

در صورت تمایل می توانید پیوند نظرسنجی در مورد وضعیت WhatsApp را نیز به اشتراک بگذارید. برای این کار ، برگه را لمس کنید Estado در پایین سمت چپ صفحه اصلی برنامه ، روی نماد فشار دهید خودکار در مکاتبات با اتاق خبر واقع شده است حالت من و بعد از نوشتن پیام مقدماتی کوتاه برای بررسی (به عنوان مثال به این نظرسنجی پاسخ دهید …) ، انگشت خود را فشرده نگه دارید زمینه متن و مقاله را انتخاب کنید گرفتن در منویی که باز می شود در آخر ،هواپیما کاغذی واقع در سمت راست و همین است.

 

وب / دسک تاپ واتساپ

اگر می خواهید ادامه دهید وب / دسک تاپ واتساپبعد از کپی کردن لینک نظرسنجی همانطور که در یکی از فصل های قبلی راهنما به شما نشان دادم ، با اتصال به نسخه وب خود یا استفاده از مشتری رسمی آن برای Windows یا macOS به WhatsApp دسترسی پیدا کنید (اگر در انجام این کار مشکل دارید ، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید دستورالعمل منتشر شده در آموزش استفاده از WhatsApp در PC).

سپس گپ را وارد کنید که در آن می خواهید پیوند نظرسنجی را به اشتراک بگذارید ، کلیک راست کنید نوار نوشتن از WhatsApp ، مورد را انتخاب کنید گرفتن در منوی باز شده و دکمه را فشار دهیدهواپیما کاغذی برای ارسال پیام در سمت راست واقع شده است.

برای مشاهده پاسخ های نظرسنجی ، باید کلیک کنید پیوند که با یکی از حاضرین به اشتراک گذاشتید و روی دکمه کلیک کنید resultados موجود در صفحه وب باز شده در مرورگر.

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات