دو تیک خاکستری در واتس اپ

0

اگر تمایل دارید که در مورد نشانه ها و علایم ارسال پیام در واتساپ و فهمیدن خوانده شدن یا نشدن آن‌ها اطلاعات جامعی کسب کنید، این نوشته در سوشالو را از دست ندهید .

مفهوم تیک های واتساپ شاید سوال خیلی از شما باشد و اینکه تک تیک و یا دو تیک در واتساپ چه مفهومی دارد. واتس اپ در حال حاضر یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های حال حاضر جهان است و کسانی که از واتساپ استفاده می کنند ممکن است با سوال های مختلفی روبرو شوند؛ از جمله اینکه دلیل تیک نخوردن پیام در واتساپ چیست؟ تیک مشکی در واتساپ به چه معناست؟ علت آبی نشدن تیک واتس اپ چیست؟ چگونه می توان تیک خاکستری را در واتس اپ حذف کرد؟دو تیک خاکستری در واتس اپ چیست و حذف دو تیک خاکستری در واتس اپ به چه صورت است؟ و یا اینکه چطور می توان تیک دوم خاکستری در واتساپ را حذف کرد؟

 

معنی تیک های واتساپ در حالت های مختلف

تیک های واتساپ در شرایط و حالات مختلف نشاندهنده مفهوم متفاوتی است که در اینجا با این مفاهیم آشنا خواهید شد و برخی ترفندهای واتس اپ را خواهید آموخت.

۱- بعد از این که شما پیامی را برای فردی در واتساپ ارسال کردید در اولین حالت یک تیک خاکستری در کنار پیام شما ظاهر می شود که به معنای ارسال پیام شما برای مخاطب می باشد و هنوز مخاطب شما آن را دریافت نکرده است.

– پیام شما در واتساپ برای فرد مورد نظر ارسال شده و با آنلاین شدن او در واتس اپ پیام شما را دریافت خواهد کرد.

۲- مشاهده دو تیک خاکستری در واتساپ در مقابل پیام شما به این مفهوم است که پیام شما وارد واتساپ و گوشی شخص مورد نظر شده و با مراجعه او به برنامه واتساپ می تواند پیام شما را مشاهده کند.

– این حالت به این معناست که پیام شما در واتس اپ با موفقیت به گوشی شخص مورد نظر شما رسیده است.

– علت آبی نشدن دو تیک خاکستری در واتساپ Whats App این است که مخاطب شما هنوز پیام شما را نخوانده است. و این حالت در گروه واتس اپ نشاندهنده این است که همه اعضای گروه پیام شما را در گوشی خود دریافت نموده اند ولی هنوز همه افراد آنرا نخوانده اند.
– برای آنکه متوجه شوید کدام افراد در گروه پیام شما را نخوانده اند می توانید با نگه داشتن انگشت خود بر روی پیامی که ارسال نموده اید و مشاهده مشخصات پیام لیست افرادی که پیام شما را در گوشی دریافت کرده اند ولی نخوانده اند به شکل دوتا تیک خاکستری جلوی شماره یا اسم آنها مشاهده کنید.

۳- دو تیک آبی در واتساپ نشاندهنده خوانده شدن پیام شما از سوی مخاطبتان است. و اگر دو تیک آبی را در گروهی در واتساپ مشاهده کردید به معنای خوانده شدن پیام شما توسط همه اعضای گروه می باشد.

دو تیک خاکستری در واتس اپ

 

تیک واتس اپ در پیام صوتی Voice

اما در مورد پیام های صوتی Voice در واتساپ و مشاهده دو تیک آبی در مقابل آن ، بیانگر ارسال و مشاهده پیام شما برای مخاطبتان است اما به این معنا نیست که مخاطب پیام صوتی یا ویس شما را حتما گوش داده است.

اگر در مقابل پیام صوتی خود که در واتساپ برای فرد مورد نظر خود ارسال نموده اید شکل یک میکروفون خاکستری را مشاهده نمودید در جریان باشید که هنوز ویس شما را گوش نداده است.

 

مفهوم تیک های مختلف واتساپ بصورت تصویری

دو تیک خاکستری در واتس اپ

چانچه در واتساپ پیام صوتی ارسال نمودید و در مقابل پیام خود میکروفون آبی رنگ ظاهر شد به این معناست که مخاطب پیام صوتی و ارسالی شما را (Play) و گوش داده است.

نکته: اگر دوست ندارید که تیک های آبی واتساپ برای پیام هایی که میخوانید ظاهر شود می توانید گزینه آن را غیر فعال کنید. به این صورت حتی با خواندن پیام طرف مقابل از سوی شما تیک های آبی ظاهر نمی شوند و تنها دو تیک خاکستری در مقابل پیام ارسال کننده مشخص خواهد شد.

برای انجام این کار با ورود به قسمت تنظیمات واتساپ setting ، حساب کاربری Account ، حریم خصوصی PRIVACY , صفحه ای به شکل زیر برای شما نمودار خواهد شد که با برداشتن تیک گزینه read receipts، حتی با خواندن پیام مخاطبتان تیک های آبی واتساپ برای او ظاهر نمی شود و او از خواندن پیامش توسط شما مطلع نخواهد شد.

دو تیک خاکستری در واتس اپ

امیدواریم این ترفندهای واتساپ در رابطه با تیک های واتساپ و معنی اشکال مختلف تیک های واتساپ برای شما کاربردی و سودمند واقع شده باشد.

مطلب هدیه از سایت سوشالو mahmoud ghaffari

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات