استفاده از قابلیت آرشیو پیام های برگزیده در واتساپ اندرویدی

0

شبکه اجتماعی واتس اپ این قابلیت را به کاربران خود عرضه می کند تا قادر باشند تا نسبت به آرشیو پیام های برگزیده اقدام نمایند. ما در این نوشته از سوشالو استفاده از قابلیت آرشیو پیام های برگزیده در واتساپ اندرویدی را برای شما آماده کرده ایم .

به منظور اضافه کردن یک پیام به آرشیو پیام های برگزیده واتساپ به هیچ وجه روند پیچیده‌ای طی نخواهد شد. برای انجام این کار مراحل زیر را طی کنید:

برنامه واتساپ را اجرا و به تب Chats مراجعه کنید.
به پنجره گفتگو (چت) یا گروهی که پیام مورد پسندتان در آن قرار دارد بروید و آن پیام را بیابید.
انگشت خود را بر روی پیام مد نظرتان قرار داده و کمی نگه دارید تا یک ویبره کوچک را در زیر انگشت خود احساس کنید. اگر قصد دارید که چند پیام را به طور همزمان انتخاب و به آرشیو پیام های برگزیده منتقل کنید، کافیست که در این مرحله سایر پیام ها مد نظرتان را هم تک تک لمس نمایید.
از منوی فوقانی صفحه آیکون “ستاره” را انتخاب کنید.
به همین سادگی قادر به آرشیو پیام های برگزیده در واتساپ اندرویدی خواهید بود. پیامی که مراحل فوق را برای آن طی کرده باشید به بخش پیام های ستاره دار واتساپ منتقل شده است. اما چگونه به پیام های ستاره دار یا آرشیو پیام های برگزیده واتساپ دسترسی پیدا کنیم؟

 

پیشنهاد سوشالو

سوشال لیسنینگ چیست؟

آموزش کلاب هاوس

دسترسی به آرشیو پیام های برگزیده در واتساپ اندرویدی

حال تصور کنید که پس از اضافه کردن چند پیام به آرشیو پیام های برگزیده خود قصد داریم که به آن‌ها دسترسی پیدا کنیم. به بیان دیگر قصد داریم که به منوی پیام های ستاره دار یا برگزیده مراجعه کنیم. در این شرایط به صورت زیر عمل کنید:

برنامه واتساپ را اجرا کنید.
منوی اصلی برنامه را فعال و گزینه Starred Messages را انتخاب کنید.
به این صورت به پنجره گفتگویی هدایت می‌شوید که در آن آرشیو پیام های برگزیده در واتساپ اندرویدی نمایش داده می‌شود. حال تصور کنید که قصد داریم یک پیام موجود در این بخش را برای فرد یا افراد خاصی ارسال کنیم.

 

ارسال یک پیام برگزیده و ستاره دار برای سایر کاربران واتساپ

به منظور ارسال یک پیام برگزیده برای مخاطب یا مخاطبین دیگر در اپلیکیشن واتساپ کافیست که ابتدا مراحل نام برده شده در بخش فوق را طی کنید تا ابتدا به آرشیو پیام های برگزیده در واتساپ اندرویدی دسترسی یابید. سپس به شرح زیر عمل نمایید:

پیام مد نظرتان را در لیست مشخص کنید.
انگشت خود را بر روی پیام قرار داده و کمی نگه دارید تا ویبره کوچکی در زیر انگشتتان احساس کنید.
از منوی فوقانی صفحه آیکون فلش را انتخاب کنید تا دستور فوروارد کردن پیام صادر شود.
مخاطب یا مخاطبین مد نظرتان که تمایل دارید پیام انتخابی برای آن‌ها ارسال شود را مشخص کنید.
آیکون سبز رنگ ارسال پیام که در بخش زیرین و سمت راست صفحه ارائه شده را لمس کنید.
کاربران واتساپ
به همین سادگی قادر به ارسال یک پیام برگزیده برای سایر مخاطبین واتساپ خواهید بود. اما مرحله نهایی مربوط به نحوه حذف یک پیام برگزیده از آرشیو آن می‌شود.

حذف یک پیام از آرشیو پیام های برگزیده یا ستاره دار

تصور کنید که پس از مدتی بنا به هر دلیل تمایل دارید تا یکی از یکی از مسیج‌های موجود در آرشیو پیام های برگزیده در واتساپ اندرویدی را حذف کنید. برای انجام این عمل کافیست که مراحل زیر را طی کنید:

برنامه واتساپ را اجرا کنید.
کاربران واتساپ
منوی اصلی برنامه را فعال و گزینه Starred Messages را انتخاب کنید.
پیام مد نظرتان را در لیست مشخص کنید.
انگشت خود را بر روی پیام قرار داده و کمی نگه دارید تا ویبره کوچکی در زیر انگشتتان احساس کنید. اگر قصد دارید که چند پیام را به طور همزمان انتخاب و از آرشیو پیام های برگزیده خارج کنید، کافیست که در این مرحله سایر پیام ها مد نظرتان را هم تک تک لمس نمایید.
از منوی فوقانی صفحه آیکون ستاره که یک خط هم بر روی آن کشیده شده است را انتخاب کنید.

چگونه می توانیم یک پیام را ستاره دار کرده یا به آرشیو پیام های برگزیده منتقل کنیم؟
به منظور افزودن یک پیام به آرشیو پیام های برگزیده واتساپ نه تنها نیاز به طی کردن راه حل های پیچیده و دشواری ندارید بلکه شما تنها با چند لمس قادر به انجام امر دل خواه خود خواهید بود.
مرحله اول :در ابتدا و پیش از هر چیز در ابتدای کار برنامه واتساپ را اجرا نموده و سپس به تب Chats مراجعه نمایید.
مرحله دوم : پس از انجام امر ذکر شده اکنون شما باید به پنجره گفتگو (چت) یا گروهی که پیام مورد پسند خود در آن قرار داده ایید مراجعه کرده و آن پیام را پیدا کنید .

مرحله سوم :پس از انجام مراحل فوق اکنون انگشت خود را بر روی پیام مورد نظر خود قرار دهید و کمی نگه دارید تا یک ویبره کوچک احساس کنید . اگر تمایل دارید که چند پیام را در یک زمان انتخاب و به آرشیو پیام های برگزیده انتقال دهید ، توجه کنید که تنها کافیست که در این بخش از مرحله سایر پیام ها مورد نظر خود را هم تک تک لمس کنید .
مرحله چهارم : سپس از منوی بالایی صفحه آیکون “ستاره” را لمس نمایید.

 

دسترسی به آرشیو پیام های برگزیده در واتساپ اندرویدی

اکنون تصور کنید که پس از افزودن چند پیام به بخش آرشیو پیام های برگزیده خود تمایل دارید که به آن‌ها دسترسی پیدا نمایید. به عبارت بهتر شما به منظور انجام این امر باید به منوی پیام های ستاره دار یا برگزیده مراجعه نمایید . در این صورت شما باید مراحل را به صورت زیر طی کنید:
مرحله اول :در ابتدا و پیش از هر چیز در ابتدای کار برنامه واتساپ را اجرا نموده و سپس به تب Chats مراجعه نمایید.
مرحله دوم :سپس شما باید منوی اصلی برنامه را فعال نموده و سپس گزینه Starred Messages را لمس کنید.
با انجام مراحل فوق به سهولت و آسانی به پنجره گفتگویی هدایت خواهید شد که در آن آرشیو پیام های برگزیده در واتساپ اندرویدی به نمایش در می آید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات