فعال کردن تم دارک در واتساپ

0

تم مشکی واتس اپ بالاخره عرضه شد و اکنون حالت تاریک واتساپ در اندروید و iOS برای همه کاربران در دسترس است. همانطور که از نام آن پیداست ، تم مشکی واتساپ به حالت تاریک تبدیل می کند و به شما امکان می دهد از واتساپ در رختخواب استفاده کنید بدون اینکه چشمانتان را اذیت یا ضعیف کند در این آموزش یا سوشالو همراه شوید .

تم های مشکی مانند تم مشکی ویندوز ۱۰ ، تم مشکی اینستاگرام و … این روزها مرسوم است. هر دو سیستم عامل اندروید و iOS به شما امکان می دهند تم مشکی واتساپ را انتخاب کنید و بیشتر برنامه ها تم های مشکی خود را ارائه می دهند. تصور اینکه پس زمینه های تیره فشار کمتری به چشم شما وارد کنند ، خصوصاً در محیط های تاریک ، درست است .

با این حال حالت تاریک واتساپ تاخیر زیادی داشت ، با این وجود ، واتس اپ پس از آزمایش چندین ماه حالت تاریک خود را در برنامه های اندرویدی و iOS راه اندازی کرده است.

 

نحوه فعال کردن تم مشکی اندروید ۱۰ (حالت شب اندروید ۱۰)

تم مشکی اندروید ۱۰ و کار با آن بسیار آسان است .

ابتدا روی Settings ضربه بزنید .
سپس به پایین بروید و بر روی گزینه Display ضربه بزنید .
در آخر فقط روی Dark theme کلیک کنید تا حالت تاریک را روشن کنید .

 

فعال کردن تم مشکی آیفون

یه تنظیمات دستگاه بروید و بخش Display & Brightness را انتخاب کنید .

در iOS 13 جدید ، آیکون هایی را برای تغییر تم به Light و Dark در بالای صفحه مشاهده خواهید کرد. برای تغییر به حالت تاریک آیفون ، روی آیکون Dark ضربه بزنید. اگر می خواهید همیشه از حالت تاریک استفاده کنید ، این کاریی است که باید انجام دهید.

مرتبط : نمای مشبک سیمانی

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات