چه کسانی وضعیت واتساپ را میبینند

0

استاتوس واتساپ یکی از ویژگی های جالب این پیام رسان فوری است. استوری واتساپ هزاران اهداف را در اختیار شما قرار داده است. آیا می توانم ببینم چه کسی استوری واتساپ من را مشاهده کرده است ؟ یزای شما در سوشالو آماده کرده ایم که چه کسانی وضعیت واتساپ شما را میبینند .

وضعیت WhatsApp به شما امکان می دهد قطعه های زندگی خود را در قالب تصاویر و زیرنویس هایی با کیفیت و زیبا به اشتراک بگذارید. با این حال ، اگر می توانید ببینید چه کسی وضعیت واتس اپ شما را مشاهده کرده است ، می تواند جالب تر باشد. در بررسی اینکه مخاطبین شما با وقایع زندگی شما ارتباط دارند ، هیچ ضرری وجود ندارد. از این گذشته ، بیشتر ما مقدار زیادی از وقت خود را برای ایجاد یک وضعیت زیبا صرف می کنیم ، خواه با استفاده از یک فیلتر تصویری ساده یا اضافه کردن یک فونت متفاوت از برنامه دیگر.

 

آیا می توانم یا نمی توانم؟

بله ، واتساپ به شما امکان می دهد اگر کسی استوری شما را مشاهده کرده است یا خیر را مشاهده کنید. نماد کوچک چشم در پایین جزئیاتی را درباره اینکه چه کسی وضعیت واتساپ شما را دیده است و چه زمانی را فاش می کند. برای بررسی ، کافیست انگشت خود را روی نماد بکشید.

چه کسانی وضعیت واتساپ را میبینند

ا این حال ، یک واقعیت وجود دارد. شما نمی توانید اسامی همه کسانی که استوری شما را مشاهده کرده اند را ببینید.

وضعیت WhatsApp مشاهده شده تنها کسانی را نشان می دهد که ویژگی read receipts را فعال کرده اند. بنابراین ، اگر فرد از طرف دیگر رسیدهای مربوط به حساب WhatsApp خود را غیرفعال کرده باشد ، شما قادر نخواهید بود که نام آنها را در لیست کسانی که استوری شما را مشاهده کرده اند ، ببنید. دقیقاً مانند ویژگی Last Seen در واتساپ.

چه کسانی وضعیت واتساپ را میبینند

این نیز از روش دیگری کار می کند. اگر read receipts را غیرفعال کرده باشید ، نمی توانید وقتی کسی داستان شما را مشاهده کرده است ، مشاهده کنید.

 

چه کسی می تواند استوری واتساپ شما را مشاهده کند ؟

بنابراین ، حتی اگر شما نمی توانید ببینید چه کسی داستان شما را مشاهده کرده است ، آیا این بدان معنی است که هر کسی می تواند داستان واتس اپ شما را مشاهده کند؟ به طور پیش فرض ، فقط کسانی که شماره شما را در دفترچه تماس تلفنی خود ذخیره کرده اند می توانند داستان WhatsApp شما را مشاهده کنند. اما این همه چیز نیست. همچنین باید شماره آنها را در دفترچه تماس خود ذخیره کنید.

همچنین می توانید مخاطبان وضعیت WhatsApp خود را انتخاب کنید. بستر پیام رسانی به شما سه گزینه می دهد:

My contacts (مخاطبین من)
My contacts except (مخاطبین من به جز)
Only share with (فقط )

اولین گزینه به شما امکان می دهد تا مخاطبین استاتوس شما را ببینند.

چه کسانی وضعیت واتساپ را میبینند

در حالی که ، با گزینه دوم می توانید تعدادی از افراد غیر مورد علاقه خود را از دیدن اتفاقاتی که در زندگی شما رخ می دهد منع کنید. بنابراین ، می توانید افراد را برای مشاهده وضعیت خود مسدود کنید. به طور طبیعی ، گزینه سوم نوعی برنامه شبیه به ویژگی های Close Friends اینستاگرام است زیرا فقط وضعیت شما را با افراد مورد علاقه خود به اشتراک می گذارد.

بنابراین ، شما باید مخاطبان خود را انتخاب کنید. با این حال ، به خاطر داشته باشید که تغییرات حریم خصوصی برای استوری های آینده شما صادق است. به این معنی که حتی وقتی شما همکار خود را ممنوع کرده اید ، آنها هنوز هم می توانند وضعیت گذشته شما را ببینند. تنها خبر خوب این است که پس از ۲۴ ساعت ، استوری شما ناپدید می شود.

چه کسانی وضعیت واتساپ را میبینند

آیا می توانم ببینم چه کسی استوری و وضعیت واتساپ من را مشاهده کرده است؟

بله ، WhatsApp به شما امکان می دهد تا نام بینندگان وضعیت خود را ببینید. با این حال ، نام هر بیننده را نشان نمی دهد. برخی از این نام ها قرار است پنهان باقی بمانند. گذشته از این ، آنها تصمیم به انتخاب آن گرفتند. اما اشتباه نکنید ، آنها هنوز هم می توانند وضعیت شما را ببینند ، و شما هرگز در مورد آن اطلاعی نخواهید داشت.

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات