عکس پروفایل در اسکایپ اندروید

0

یکی از شبکه های اجتماعی که امکان تماس تصویری با کیفیت را برای کاربران فراهم آورده است، اپلیکیشن اسکایپ «Skype» می باشد که در واقع مطلق به شرکت و برند مایکروسافت است. در اسکایپ به راحتی می توانید با دوستان خود، تماس صوتی، تصویری و حتی چت داشته باشید در ادامه سوشالو یک آموزش ساده اسکایپی برای شما آماده کرده ایم .

بعد از این اسکایپ خود را باز کردید، در بالای صفحه، عکس پروفایل یا یک شکل دایره ای قرار دارد. پس از کلیک بر روی آن، دسترسی های تنظیمات اسکایپ برایتان باز می شود.

عکس پروفایل در اسکایپ اندروید

چندین راه برای ورود به تنظیمات پروفایل اسکایپ در دسترس می باشد که البته ما سعی کرده ایم، ساده ترین راه را برایتان مشخص کنیم. در این صفحه باید روی گزینه «Skype profile» کلیک کنید.

عکس پروفایل در اسکایپ اندروید

صفحه جدید که برایتان باز میشود در واقع مختص به تنظیمات پروفایل اکانت اسکایپ شما می باشد و اما از آنجایی که قصد تغییر عکس پروفایل اسکایپ را دارید، باید روی پروفایل دایره ای خود کلیک کنید.

عکس پروفایل در اسکایپ اندروید

سپس بعد از باز شدن صفحه کوچک در وسط صفحه، چندین گزینه برایتان باز می شود که باید روی گزینه «Upload Photo» کلیک کنید تا به گالری گوشی خود دسترسی پیدا کنید. در آخر نیز می توانید عکس مورد نظر را انتخاب کنید تا بر روی پروفایل اسکایپ قرار بگیرد.

مرتبط : چگونه کیف پول برای بیت کوین بسازیم

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات