نحوه تماس تصویری با اسکایپ ویندوز

0

برنامه اسکایپ به عنوان یکی از بهترین برنامه های چت و تماس آنلاین صوتی و تصویری در دنیا فعال، محبوب و در حال استفاده است. دانستن چگونگی استفاده از این برنامه، به شما کمک می کند تا با چند کلیک بتوانید بدون داشتن شماره تلفن شخصی، با او تماس تصویری با کیفیت HD و رایگان بگیرید! امروز در سوشالو روش تصویری کار با اسکایپ در کامپیوتر را آموزش می دهیم .

پیش از هرکاری ابتدا باید Skype را دانلود کنید و در آن ثبت نام کنید. برای دانلود به سایت Skype بروید و روی دکمه آبی Get Skype کلیک کنید. با این کار اپ استور ویندوز باز می شود و برنامه را خواهید دید. البته خودتان هم به طور مستقیم با سرچ نام اسکایپ در اپ استور ویندوز می توانید آن را با زدن دکمه Get نصب کنید.

تماس تصویری در اسکایپ یکی دیگر از محبوب ترین قسمت های این برنامه است. ابتدا طبق روش مشابه تست میکروفون و بلندگو، وب کم خود را هم در همان قسمت انتخاب و با فعال کردن Test video تصویر آنلاین خود توسط وب کم را ببینید و بررسی کنید.

نحوه تماس تصویری با اسکایپ ویندوز

حال می توانید مخاطب مورد نیاز را انتخاب کنید و روی نماد آبی دوربین که مشخص شده است کلیک کنید تا تماس تصویری برقرار شود. علاوه بر آن می توانید یک تماس صوتی هم بگیرید و در ان با زدن دکمه دوربین، تماس را تصویری کنید. شما تصویر مخاطب را در قسمت اصلی برنامه خواهید دید و یکی تصویر مینیاتوری از شما در گوشه صفحه قرار می گیرد.

نحوه تماس تصویری با اسکایپ ویندوز

اگر به هردلیلی قصد چت وسط تماس را هم دارید، با کلیک روی نماد چت در گوشه پنجره در بالا و سمت راست، می توانید در کنار تماس چت هم کنید.

نحوه تماس تصویری با اسکایپ ویندوز

در پایان با زدن دکمه قرمز گوشی، قادر خواهید بود تماس را قطع کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 1 =