مجموعه سایت های ما
جایی برای یادگیری بیشتر

چرا وضعیت بعضی از مخاطبین در واتساپ بالا نمیاد

0

یکی از مهمترین امکاناتی که واتساپ برای کاربران خود فراهم نموده است، امکان قرار دادن وضعیت یا همان استاتوس در پروفایل کاربری می باشد. وضعیت واتساپ به کاربران این برنامه پیام رسانی این اجازه را می دهد تا یک تصویر، متن و یا حتی یک ویدیو را در پروفایل کاربری خود آپلود نمایند تا دیگر کاربرانی که از پروفایل آن ها دیدن می کنند، بتوانند این استاتوس را مشاهده نمایند اما ممکن است وضعیت بعضی از مخاطبین در واتساپ قابل مشاهده نباشد در سوشالو به بررسی عوامل ممکن میپردازیم .

در رابطه با استاتوس واتساپ معمولا کاربران سوالات فراوانی را دارند. از جمله اینکه: نحوه نوشتن متن در وضعیت واتساپ، نحوه گذاشتن تصویر یا فیلم در وضعیت واتساپ، چگونگی ذخیره استاتوس های دیگران، چگونگی مشاهده وضعیت دیگران بدون آگاهی کاربر، نحوه گذاشتن فیلم های طولانی در وضعیت و سایر موارد.

اما وضعیت واتساپ دارای یک سری ویژگی ها و محدودیت ها نیز می باشد که دانستن آن ها خالی از لطف نیست. به عنوان نمونه از جمله ویژگی های این امکان در واتس اپ این است که پس از ۲۴ ساعت ناپدید خواهد شد. این قابلیت که تقریبا دارای محدودیتی شبیه به استوری اینستاگرام است، به کاربران اعلام می کند که پس از ۲۴ ساعت باید استاتوس تازه ای را آپلود نمایند تا کاربران بتوانند آن را مشاهده نمایند و استاتوس های قدیمی از بین خواهند رفت.

همچنین این وضعیت ها قابل دانلود برای دیگران نبوده  و در صورتی که کاربر بخواهد می تواند آن ها را برای تعدادی از مخاطبین خود غیر قابل مشاهده نماید. توصیه می شود ابتدا آخرین و جدیدترین نسخه از اپلیکیشن واتساپ را دریافت کنید تا بتوانید از اموزش های هماهنگ با نسخه جدید، براحتی استفاده نمایید.

تنظیمات حریم خصوصی به شما امکان می‌دهد آخرین بازدید، عکس نمایه، درباره، وضعیت یا رسید خوانده شدن را مخفی کنید. به همین ترتیب، ممکن است با توجه به تنظیمات حریم خصوصی اشخاص دیگر نتوانید اطلاعات آنها را ببینید.

اگر نمی‌توانید آخرین بازدید، عکس نمایه، درباره، وضعیت، یا رسید خوانده شدن کسی دیگر را ببینید، به احتمال زیاد به یکی از دلایل زیر است:

مخاطب شما تنظیمات حریم خصوصی خود را به هیچکس تغییر داده است.
شما تنظیمات حریم خصوصی آخرین بازدید خود را به هیچکس تغییر داده‌اید.
مخاطب شما تنظیمات حریم خصوصی را به مخاطبان من تغییر داده است و شماره شما در دفترچه تلفن آنها ثبت نشده است.
مخاطب شما را مسدود کرده است.
ممکن است مشکل از اتصال اینترنت باشد.
مخاطب شما، عکس نمایه تنظیم نکرده باشد.

مرتبط : سئو در یزد

ممکن است شما دوست داشته باشید

اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات