حذف پیام در گروه واتساپ توسط مدیر + آموزش

4

حذف پیام در گروه واتساپ توسط مدیر چطور امکان پذیر است؟ در این مقاله از سوشیالو قصد داریم تا درباره این موضوع صحبت کنیم. پس در ادامه همراه باشید.

گفتگو و چت های گروهی در واتساپ یک راه عالی برای صحبت کردن و همکاری با همکاران یا صحبتی گاه به گاه با خانواده و دوستان است و یک راه عالی برای نگه داشتن کل گفتگو در یک صفحه نمایش نیز است. اگر مدیر گروه واتساپ هستید ، می توانید آن گپ را کاملاً حذف کنید. اگر عضو آن هستید، می توانید از گروه خارج شوید و سپس گپ گروهی واتساپ را از برنامه خود حذف کنید. در این مقاله چگونگی حذف پیام در گروه واتساپ توسط مدیر را بررسی قرار می دهیم.

نحوه حذف کامل گروه واتساپ توسط مدیر

برای حذف کامل گروه واتساپ توسط مدیر اگر شما چت گروهی واتساپ را ایجاد کرده اید، می توانید چت را به راحتی به طور کامل حذف کنید. به عنوان مدیر، ابتدا باید هر یک از اعضا را حذف کنید تا گروه حذف شود. واتس اپ را باز کنید و نام گروه مورد نظر برای حذف را انتخاب کنید.

روی نام گروه در بالای صفحه ضربه بزنید. صفحه نمایش اطلاعات گروه را نمایش می دهد. به قسمت شرکت کنندگان/اعضای گروه بروید و روی نام اولین شخصی که می خواهید آن را حذف کنید ضربه بزنید/کلیک کنید. یک منوی کشویی از پایین صفحه ظاهر می شود. روی گزینه حذف از گروه ضربه بزنید/کلیک کنید. از شما خواسته شده است که حذف این عضو را تأیید کنید. روی حذف کلیک کنید.

روی Exit Group (خارج شدن از گروه)، که واقع در انتهای صفحه ی اطلاعات گروه است کلیک کنید. وقتی که سوال تأیید نمایان شد ، دوباره روی Exit Group ضربه بزنید/کلیک کنید. یک پیام در بالای صفحه ، نمایش داده می شود که نشان می دهد شما دیگر یک عضو در این گروه نیستید. روی Delete Group(حذف گروه) ، در پایین صفحه ضربه بزنید / کلیک کنید. هنگام نمایان شدن سوال تأیید، دوباره روی گزینه Delete Group ضربه بزنید. گروه واتس اپ شما حذف شده است.

لفت دادن از گروه واتساپ یعنی چه؟

باید از یک گپ گروهی خارج شوید تا بتوانید آن را از لیست چت خود حذف کنید. وقتی یک عضوی از گپ گروهی خارج می شود ، پیام جدیدی را مشاهده نمی کند. با این حال، آنها می توانند تاریخچه چت را بخوانند و گروه را در لیست چت خود تا زمانی که حذف شود مشاهده کنند. واتساپ را باز کنید و روی نام گروه مورد نظر برای حذف کلیک کنید. روی نام گروه در بالای صفحه ضربه بزنید/کلیک کنید. صفحه نمایش اطلاعات گروه را نمایش می دهد. به انتهای صفحه بروید و روی Exit Group ضربه بزنید.

هنگامی که سوال تأیید نمایان شد، دوباره روی Exit Group ضربه بزنید. در عوض برای بی صدا کردن گروه، روی گزینه بی صدا کردن ضربه بزنید تا هشدار پیام های جدید برایتان نیاید. پیامی را خواهید دید که به شما میگوید شما دیگر عضوی از این گروه نیستید. وقتی به فهرست گپ خود بروید، چت گروهی را مشاهده خواهید کرد، اما به شما می گوید که شما گروه را ترک کرده اید. برای بایگانی کردن چت، (انگشت) چت خود را به چپ بکشید و روی بایگانی کلیک کنید.

برای حذف پیام در گروه واتساپ توسط مدیر از لیست خود، روی بیشتر> حذف گروه کلیک کنید و سپس برای تأیید دوباره بر روی حذف گروه ضربه بزنید. گپ گروهی/گروه شما دیگر در لیست شما ظاهر نخواهد شد.

چگونه یک گروه در واتساپ را پاک سازی کنیم (حذف پیام های قدیمی در واتساپ)

لازم نیست یک گروه را پاک کنید تا سابقه چت آن پاک شود، واتساپ این امکان را به شما می دهد که، در حالی که یک عضو فعال هستید، بحث/چت های قبلی را پاک کنید (حذف پیام های قدیمی در واتساپ). واتس اپ را باز کنید و روی نام گروه مورد نظر برای حذف کلیک کنید. روی نام گروه در بالای صفحه کلیک کنید. صفحه نمایش اطلاعات گروه را نمایش می دهد. به پایین صفحه بروید و روی پاک کردن چت (Clear Chat) کلیک کنید.

بک آپ واتس آپ چیست؟

برای تهیه نسخه پشتیبان/بک آپ از چت گروهی خود قبل از پاک کردن آن، روی Export Chat کلیک کنید و سپس دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید. حذف همه پیام ها (Delete all messages) را برای پاک کردن کل چت خود تا این مرحله انتخاب کنید. اگر پیام های ستاره دار دارید، شما همچنین می توانید گزینه حذف همه به جز ستاره دار را داشته باشید (آن را میتوانید انتخاب کنید تا پیام های ستاره دار شما حذف نشود).


در این مقاله از سوشیالو سعی کردیم تا درباره حذف پیام در واتساپ صحبت کنیم. اگر به ترفندها و آموزش های واتساپ نیاز دارید، کافیست تا به این صفحه مراجعه کنید. نظر شما درباره پیامرسان واتساپ چیست؟ نظرات خود را از بخش کامنت های همین مطلب باما و سایر کاربران درمیان بگذارید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
4 نظر
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین آرا
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات
سامیار
سامیار
7 ماه گذشته

سایت خیلی خوبی دارید و من استفاده میکنم از مطالب تون

جلال ترابی
جلال ترابی
6 ماه گذشته
پاسخ دادن به  سامیار

نظر لطفتون هست

سعید
سعید
7 روز گذشته

سلام پیام هایی که روی صفحه میاد که فلانی گروه را ترک کرد رو چجوری پاک کنیم یا پنهان کنیم که کسانی که داخل گروه هستن نتونن ببینن که مثلا حمید گروه را ترک گرد ؟ممنون میشم راهنمایی کنید