آموزش ساخت کانال در روبیکا

0

آموزش ساخت کانال در روبیکا را این جا میتوانید بخوانید.

اپلیکیشن روبیکا که پیش از این در رابطه با آن مباحث گوناگونی را ارائه داده ایم، امروزه توانسته با استفاده از خدمات رایگانی که به کاربران خود ارائه می دهد، میلیون ها کاربر جدید را به خود جذب کرده و تبدیل به یکی از اپلیکیشن های محبوب کشور شود. این اپلیکیشن که با شعار یک اپلیکیشن همه کاره آغاز به کار کرده است، قابلیت هایی از جمله توانایی ساخت کانال و گروه را نیز دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا نحوه ساخت کانال در روبیکا را به شما آموزش داده و این قابلیت روبیکا را مورد بررسی قرار دهیم.

کانال های پیام رسانی که بیش از هر اپلیکیشن دیگری، پیام رسان تلگرام در معرفی و محبوبیت آن نقش دارد، امروزه به عنوان یکی از نقاط قوت اکثر اپلیکیشن های پیام رسانی محسوب می شود. بسیار افرادی که مدت ها از تلگرام استفاده نموده اند، به طور کلی نمی توانند پیام رسانی را مورد استفاده قرار دهند که فاقد کانال باشد. اپلیکیشن روبیکا نیز علاوه بر قابلیت هایی نظیر امکان تماشای فیلم و سریال، امکان دنبال کردن برنامه های تلویزیونی، امکان شرکت در مسابقات مختلف، گوش دادن به موزیک آنلاین و سایر موارد، یک برنامه پیام رسانی را نیز در خود گنجانده است که کاربران آن می توانند از آن برای ارتباط با دیگران استفاده نمایند.

پیشنهاد سوشالو

قابلیت پیام رسانی روبیکا، این امکان را به کاربران خود می دهد که در این پیام رسان اقدام به ساخت کانال یا گروه نموده و از طریق این برنامه، اقدام به ایجاد ارتباط با مخاطبین خود نمایند. در ادامه ما قصد داریم روش انجام این کار، یعنی ساخت کانال در روبیکا را به علاقه مندان آموزش دهیم.

ساخت کانال

مراحل ساخت:

ابتدا جدیدترین نسخه روبیکا را از طریق لینک مربوطه دانلود نموده و روی گوشی تلفن همراه خود نصب کنید.
در مرحله بعدی این اپلیکیشن را باز کرده و از طریق نوار پایین برنامه به بخش پیام ها مراجعه کنید.
در بخش بعدی، گزینه مربوط به ایجاد یک پیام جدید را انتخاب کنید.
در این مرحله، گزینه “کانال خودتو بساز” را انتخاب کنید.
از لیست مخاطبین خود، افرادی که می خواهید به طور پیش فرض عضو کانال شما شوند را انتخاب کنید.
یک نام برای کانال خود انتخاب کرده و سپس روی گزینه “√” کلیک کنید.

با استفاده از این مراحل ساده، شما موفق به ساخت کانال در روبیکا خواهید شد و می توانید از طریق این کانال مباحث مورد نظر خود را به سایر اعضای کانال اطلاع رسانی کنید. برای ساخت گروه در روبیکا نیز دقیقا به همین ترتیب عمل خواهیم نمود و تنها به جای انتخاب گزینه “کانال خودتو بساز” گزینه “گروه خودتو بساز” را انتخاب خواهیم نمود.

مرتبط : خرید مموری کارت

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات