ساختن ایدی در گپ

0

آی گپ i Gap یک مسنجر اجتماعی قدرتمند و محبوب کاملا بومی مبیاشد که توسط برنامه نویسان عزیز کشورمان ایران ظراحی شده است که توانسته در مدت کوتاهی کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند در ادامه سوشالو آموزش ساخت ای دی یا نام کاربری در گپ را برای شما همراهان آماده کرده ایم .

نرم افزار آیگپ قابلیتی با عنوان ساخت نام کاربری در خود دارد که مزیت جالبی به شمار می‌رود. با ایجاد یک نام کاربری یا آی‌دی در آیگپ، قادر خواهید بود بدون دادن شماره‌تلفن به دوستانتان و فقط با دادن نام کاربری خود به آن‌ها اجازه دهید شما را به لیست خود اضافه کنند.

برای این کار وارد حساب کاربری شده و گزینه ی سمت راست و بالای صفحه (آیکون سه خط) را انتخاب کنید؛ سپس وارد گزینه ی تنظیمات شوید.

در حال حاضر صفحه ی حساب کاربری شما باز می شود که در آن آیکون “نام کاربری” به چشم میخورد. به صورت پیش فرض، یک نام کاربری برای هر حساب وجود دارد که شما برای گذاشتن آیدی منتخب خود میتوانید نام کاربری مورد نظرتان را وارد کرده و در نهایت گزینه ی ذخیره را انتخاب نمایید.

ساختن ایدی در گپ

حالا شما یک نام کاربری دارید که اگر آن را به دوستانتان بدهید(بدون دادن شماره تلفن)، آن‌ها می‌توانند با جست و جو شما را به لیست خود اضافه کنند.

مرتبط : بهشت گمشده شیراز

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات