اموزش فیلم گذاشتن در یوتیوب

0

یوتیوب یک شبکه به اشتراک گذاری ویدیو برای کاربران است که روزانه صدها هزار فیلم و کلیپ مختلف در آن بارگزاری می گردد ذر این پست از سوشالو اموزش فیلم گذاشتن در یوتیوب را برای شما آماده کرده ایم .

اگر ویدیوهای بارگزاری شده شما در یوتیوب بازدید خوبی بگیرد، می توانید نسبت به کسب درآمد از این روش امیدوار باشید، چراکه در حال حاضر نیز افراد زیادی در این شبکه اجتماعی، تنها با استفاده از آپلود فیلم های مختلف در یوتیوب، موفق به کسب درآمدهای هنگفتی شده اند. آپلود فیلم در یوتیوب بسیار ساده است و حتی اگر حساب یوتیوب نیز نداشته باشید، تنها در عرض چند دقیقه قابل انجام است که مراحل آن در ادامه به صورت تصویری و ساده، توضیح داده شده است.

نحوه آپلود فیلم در یوتیوب

برای آپلود فیلم در یوتیب ابتدا دو پیش نیاز مهم را لازم داریم:

ساخت اکانت یوتیوب
ساخت کانال یوتیوب

اگر شما دارای اکانت گوگل یا همان حساب جیمیل هستید، در حال حاضر شما به صورت خودکار صاحب یک اکانت یوتیوب نیز هستید و نیازی به ساخت مجدد اکانت یوتیوب ندارید! برای این منظور تنها کافی است به سایت یوتیوب مراجعه کرده و از طریق گزینه “Sign in” با آدرس جیمیل و پسورد آن، به حساب یوتیوب خود متصل شوید. اگر مرورگرتان نیز به حساب جیمیلتان متصل است، با مراجعه به وب سایت یوتیوب، به طور خودکار به به حساب یوتیوب خود متصل خواهید شد.

وقتی که به وب سایت یوتیوب وارد می شوید، تنها کاری که می توانید انجام دهید تماشای ویدیوهای مختلف آپلود شده در آن و امتیاز و یا کامنت دادن به آن هاست. اما اگر بخواهید شما نیز یک ویدیو در یوتیوب آپلود کنید، نیاز است که ابتدا حتما یک کانال در یوتیوب بسازید. ساخت کانال در یوتیوب نیز بسیار ساده است و مراحل ایجاد آن در قسمت آموزش ساخت کانال در یوتیوب به صورت تصویری و کامل، آورده شده است.

اما برای آپلود فیلم در یوتیوب و گذاشتن ویدیوهای مختلف در این شبکه اجتماعی می توان طبق مراحل زیر پیش رفت که بسیار ساده بوده و در چند ثانیه قابل انجام است:

پس از ساخت کانال، به بخش بالای صفحه و سمت راست مراجعه کرده و گزینه آپلود ویدیورا برای آپلود ویدیو انتخاب کنید.
از منوی ظاهر شده، گزینه “Upload video” برای بارگزاری ویدیو از فایل های ذخیره شده و گزینه “Go live” برای آغاز تصویربرداری زنده با استفاده از وبکم یا دوربین گوشی را انتخاب کنید.
در این قسمت ما گزینه “Upload video” را انتخاب خواهیم نمود. حال با استفاده از گزینه قرمز رنگ مشخص شده در تصویر، ویدیوی مورد نظرمان را برای آپلود در یوتیوب مشخص کرده و با استفاده از منوی کشویی مشخص شده نیز، نحوه بارگزاری را تعیین می کنیم.
Public : آپلود ویدیو به صورت همگانی.
Unlisted : تنها کسانی قادر به مشاهده ویدیو هستند که لینک ویدیو برای آن ها فرستاده شده باشد.
Private : تنها کسانی که عضوی از کانال شما هستند می توانند ویدیو را مشاهده کنند.
Scheduled : آپلود ویدیو به صورت زمانبندی شده.

اموزش فیلم گذاشتن در یوتیوب

پس از انتخاب یکی از گزینه های بالا و تعیین ویدیوی مورد نظرتان در یوتیوب، حال باید یک نام، یک توضیح و تعدادی تگ، برای ویدیوی خود انتخاب کنید تا افراد با استفاده از این اطلاعات، بتوانند سریع تر به ویدیوی شما دسترسی داشته باشند و در نتیجه تعداد بازدید بیشتری داشته باشید.
پس از انتخاب همه این موارد و تنظیمات مختلف در رابطه با ویدیوی خود، حال گزینه “Publish” را انتخاب کنید تا اولین ویدیوی شما در یوتیوب بارگزاری گردد.

اموزش فیلم گذاشتن در یوتیوب

اکنون که شما موفق به یادگیری نحوه آپلود فیلم در یوتیوب شده اید .

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات