چگونه بفهمیم چه کسانی پست کانال تلگرام را دیده اند

0

از نظر بسیاری از کاربران شبکه پیام رسان تلگرام بهترین مسنجر تاریخ است با قابلیتهای فراوان در سوشالو میپردازیم که چه کسانی پست کانال تلگرام را دیده اند .

در این آموزش کوتاه سعی شده به یکی از حداقل امکاناتی که تلگرام از رفتار کاربرها در اختیارمون میذاره صحبت کنیم . این آموزش برای کانالهایی که ادمین زیاد دارن هم مناسبه چون میتونید فعالیت ادمینها رو چک کنید .

یکی از نیازهایی که ادمینهای کانال تلگرام دارن این هست که بدونن چه کسی از کانال لفت داده یا چه کسایی به کانالشون جوین شدن یا مطلب رو خوانده اند .این امکان رو تلگرام قرار داده برای مدیران کانالها .

برای این کار کانال تلگرامی که ادمینش هستین رو باز کنید ، بالای صفحه بر روی اسم کانال کلیک کنید ، حالا بالای صفحه سمت راست بر روی علامت چرخ دنده کلیک کنید و بعد از اون بر روی Recent Actions یا همون فعالیتهای اخیر کلیک کنید . مشاهده میکنید که افرادی که به کانال شما پیوستن رو نشون میده یا کسایی که لفت دادن و … . 

اما شما اگر کانال پر عضوی دارید میتونید فعالیتها رو فیلتر کنید و مشاهده کنید یا به عنوان مثال فعالیتهای ادمینهای مختلف رو ببینید برای این کار وقتی صفحه recent action باز هست پایین صفحه بر روی کلمه Settings کلیک کنید و همونطور که میبینید با صفحه جدیدی که باز میشه تمامی گزینه ها تیک خوردن و کل فعالیتها رو بهتون نشون میده اما میتونید با کلیک برو روی All action و برداشتن کلیه تیک ها هر گزینه ای رو که میخواین تیکش رو بزنید و فعالیتها رو مشاهده کنید به عنوان مثال ما گزینه leaving members رو فقط تیکش رو میزاریم و در انتهای صفحه save  رو میزنیم و مشاهده میکنیم که فقط افرادی که لفت دادن رو نشون میده و حتی میتونیم یکی از ادمینها رو انتخاب کنیم و کلیه فعالیتهای اون ادمین رو فقط مشاهده کنیم . 

این بخش از کانال تلگرام بیشتر به درد اشخاصی میخوره که کانالشون برای معرفی محصول و فروش و بازاریابی هست که بازخوردی میگیرن از رفت آمدهایی که به کانالشون میشه و حتی میتونن پیگیری کنن از کاربری که  لفت داده از کانال و با پاسخهایی که روبرو میشن بتونن فعالیتشون رو بهتر بکنن تا کاستی های کانالشون رو بپوشونن و موفقیت بیشتری کسب کنن و همچنین تعدادی از کانالهای تلگرامی که ادمینهایی استخدام کردن و حقوق پرداخت میکنن ، میتونن با استفاده از این امکان فعالیتهای ادمینهاشون رو کنترل کنن و یک گزارش کار اتوماتیک در اختیار داشته باشن از میزان فعالیتها . 

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات