ساخت اکانت توییتر

ساخت اکانت توییتر

0

توییتر هم مانند فیسبوک یکی از پر مخاطب ترین شبکه های اجتماعی است که به صورت روزانه از آن استفاده میکنند.اکثر افراد مشهور و معروف در این شبکه اجتماعی حساب کاربری دارند. شما هم میتوانید با عضویت در توییتر وارد یک شبکه جهانی پیوسته شوید و مطالب خود را که به آن توییت میگویند به اشتراک بگذارید. در این مطلب آموزش از سوشالو ساخت اکانت توییتر را برای شما آماده کرده ایم .

توییتر یکی از شبکه های اجتماعی (محبوب و معروف) و میکروبلاگینگ آنلاین است. توییتر مانند فیسبوک از طرفداران بسیاری برخوردار است و صدها میلیون کاربر در سراسر جهان با آن کار میکنند. توییتر به کاربرانش این امکان را می دهد که پستهایی با ۱۴۰ کاراکتر را به اشتراک بگذارند یا بخوانند که به آن توییت گفته می شود. توییتر را می توان به دلیل سرعت به اشتراک گذاری اطلاعات به محض وقوع و ارتباط بی درنگش با مخاطب، یک “شبکه اجتماعی منحصر به فرد” دانست.

آموزش کامل ساخت اکانت توییتر

پیشنهاد سوشالو


۱-برای شروع کار ابتدا وارد وب سایت www.twitter.com شوید. توجه داشته باشید که حتما برای وارد شدن به سایت VPN سیستم فعال باشد. ثبت نام در توییتر بسیار آسان است پس جهت ثبت نام در توییتر روی Sign up (واقع در بالای صفحه) کلیک کنید.

۲- صفحه جدیدی برای شما باز خواهد شد که دارای سه فیلد میباشد:

در قسمت Full name نام خود را وارد کنید.
در قسمت Email ایمیل خود را وارد کنید.
در قسمت Password هم باید گذرواژه خود را وارد کنید. (دقت داشته باشید که یک گذرواژه ی خوب عبارت اند از اعداد،حروف کوچک،حروف بزرگ و نشانه ها)
بعد از پر کردن فیلد ها برروی دکمه ی sing up کلیک کنید.

ساخت اکانت توییتر

۳- در این مرحله صفحه Enter your phone برای شما باز می شود. شما میتوانید با زدن Skip وارد مرحله بعد شوید اما برای امنیت بیشتر از شما میخواهد شماره موبایل خود را وارد کنید. پس جهت عضویت در توییتر با شماره ایران، از لیست کشورها ایران را انتخاب کرده و سپس شماره موبایل خود را بدون صفر در کادر Phone number وارد نموده و روی Next کلیک کنید.

ساخت اکانت توییتر

۴- کدی که برای شما ارسال شده را در کادر مربوطه (Verify your phone) وارد کنید و و روی Submit کلیک کنید. اگر شماره موبایل خود را در مرحله قبل وارد نکرده باشید لازم به گذراندن این مرحله نخواهد بود.

۵-در این مرحله باید یک نام کاربری برای اکانت خود در قسمت Choose a username وارد کنید. بعد اینکه نام کاربری را وارد کردید توییتر به بررسی کردن نام کاربری شما میپردازد تا از تکراری نبودن آن مطمئن شود. اگر تکراری نبود یک تیک سبز رنگ کنار کادر ظاهر می شود و شما را مجاز به این نام کاربری می داند. پس از انتخاب نام کاربری بر روی گزینه Next کلیک کنید.

۶- در این مرحله یک عکس برای اکانت خود انتخاب و گرینه Continue را بزنید.

اکانت توییتر شما آماده است .

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات