چگونه کامنت های توییتر را ببینیم؟

0

کامنت شما می توانید بدون اینکه با آن شخص دوست باشید در زمان واقعی با هر کسی چت کنید. در حالی که یک پلت فرم عالی برای رسانه های اجتماعی است ، عملکرد توییتر همیشه آسان نیست . بسیاری از کاربران توییتر معمولاً هنگام یافتن پاسخ در توییتر گیج می شوند در ادامه سوشالو با این آموزش توییتری همراه ما باشید .

شما باید بدانید که کجا نظرات خود را جستجو کنید افراد تمایل دارند برای مشاهده پاسخ ها روی نماد ” نظر ” برای هر توییت جداگانه کلیک کنند اما برای ارسال نظر به جای آن گفتگویی باز می شود : چگونه می توان نظرات خود را در توییتر مشاهده کرد ؟.

مرحله ۱ : با کلیک بر روی مهر زمان نشان می دهد که توییت منتشر شده است .

هنگام مشاهده جدول زمانی توییتر یا نمایه توییتر هرکسی ، روی مهر تایم کلیک کنید که زمان انتشار توئیت را نشان می دهد .

مرحله ۲ : برای دیدن پاسخهای توییتر به آن توییت به پایین بروید .

متناوباً ، می توانید روی خود توییت کلیک کنید . فقط مراقب باشید که روی هشتگ یا پیوند داخل توییت کلیک نکنید( که به جای آن نتایج جستجوی هشتگ یا صفحه پیوند داده شده را باز می کند ) همین ترفند هم روی دسک تاپ ( با استفاده از هر مرورگری ) و هم برای برنامه موبایل توییتر ( آیفون یا اندروید ) جواب می دهد .

این برنامه همچنین در برنامه های مدیریت رسانه های اجتماعی شخص ثالث و مشتریان Twitter مانند Hootsuite و Tweetdeck کار خواهد کرد این فقط شامل پاسخهای مستقیم به یک Tweet ( پاسخهایی که به صورت عمومی ارسال شده اند ) خواهد بود . پاسخ به یک پیام مستقیم به عنوان مثال DM که یک پیام خصوصی است را اشتباه نگیرید .

چگونه می توان همه پاسخ های ” بازتوییت با نظر ” را برای یک توییت خاص پیدا کرد ؟

کلیک راست / دوبار ضربه بزنید روی نشانگر زمانی که توییت منتشر شده نشان می دهد و ” کپی آدرس پیوند” (Google Chrome) یا ” کپی پیوند محل” (Firefox) یا ” کپی پیوند ” (سافاری) را انتخاب کنید . URL را در قسمت جستجوی توییتر جایگذاری کنید و همه بازتوییت ها را با نظر در مورد این توییت خاص مشاهده خواهید کرد .

چگونه می توان نظرات خود را در توییتر مشاهده کرد ؟

دانستن نحوه مشاهده نظرات دیگران در توییتر ممکن است در بسیاری از موارد مفید باشد ،

به عنوان مثال : تحقیقات روزنامه نگاری : روزنامه نگاران و نویسندگان ( وبلاگ نویسان ) می توانند افراد بیشتری را برای نقل قول و کامنت برای جاسازی در مقاله های خود پیدا کنند ، به ویژه هنگامی که صحبت از روند داغی است که اکنون اتفاق می افتد . مکالمات توییتر همیشه بینش و زوایای تازه ای را ایجاد می کند .

وبلاگ نویسان می توانند تمام بحث های پیرامون محتوایی را که منتشر می کنند برای تعامل با خوانندگان خود پیدا کنند ، برای ایجاد نظرات بیشترهر کسی می تواند نظرات خنده دارتری درباره هر توییت معروف پیدا کند ( به عنوان مثال به بحث های سیاسی فکر کنید ) ایده پردازی و الهام از طریق مسنجر : نویسندگان می توانند سوالات بیشتری را برای پوشش دادن در مقاله های خود پیدا کنند ، یا تعداد بیشتری از متخصصان را برای اتصال به آن ها  هر کسی می تواند GIF های متحرک مرتبط را برای بارگیری از توییتر پیدا کند . هرکسی می تواند حساب های جالب ( و مهمتر از همه واقعی ) توییتر را برای دنبال کردن پیدا کند . اگر می خواهید کامنت خود را در توییتر مشاهده کنید ، نباید روی دکمه کامنت پست کلیک کنید . دکمه نظر فقط به شما امکان می دهد پاسخ جدیدی بنویسید ، اما پاسخ دیگران را بارگیری نمی کند .

 

اگر هنوز قادر به دیدن کامنت نیستید ، یکی از موارد زیر امکان پذیر است :

کاربری که نظر داده است،قبل از دیدن نظر،آن را حذف کرده است شما مفسر را دنبال نمی کنید و نمایه وی به صورت خصوصی تنظیم می شود این یک اشکال در کنار توییتر است و باید منتظر بمانید تا آن ها آن را حل کنند قبل از شروع مراحل فنی ، در اینجا یک یادداشت کوتاه در مورد نامگذاری آورده شده است هنگام صحبت در مورد پاسخ به Tweets ، از اصطلاحات “نظر” و “پاسخ” استفاده می شود پاسخ نام رسمی این ویژگی است و بنابراین در این مقاله استفاده خواهد شد،اما هر دو قابل قبول هستند هنگامی که می خواهید پاسخ های یک توییت را در یک سیستم عامل تلفن همراه مشاهده کنید،

بهترین راه برای انجام این کار بارگیری برنامه است توییتر یک وب سایت موبایل دارد،اما تفاوت چشمگیری با برنامه ندار و مرور زمان بهتری در برنامه خواهید داشت بنابراین،مرحله یک بارگیری برنامه و ورود به سیستم حساب کاربری خود است،

سپس مراحل زیر را دنبال کنید.

کاربران iOS می توانند برنامه را از App Store و کاربران اندروید می توانن آن را از Google Play تهیه کنند توییتی را که می خواهید پاسخ آن را ببینید جستجو کنید این کار را از طریق نوار جستجو انجام دهید یا حسابهایی را که دنبال می کنید مرور کنید روی متن توییت در هر نقطه ضربه بزنید.
شما باید دقیقاً روی متن ضربه بزنید زیرا هر یک از عناصر تعامل پذیر نتیجه متفاوتی ایجاد می کند این کل مراحل است  وقتی روی متن ضربه می زنید، پاسخ ها در صفحه جدید نمایش داده می شوند  پاسخ ها به ترتیب زمانی نشان داده می شوند، جدیدترین پاسخ ها در بالا نشان داده می شون و می توانید برای دیدن پاسخهای قدیمی به پایین پیمایش کنید.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که توییت را باز کنید و به پایین بروی و پاسخ های موجود در آن را بررسی کنید برای مشاهده همه کامنت و پسندیدن ها در یک توییت خاص ، فقط کافی است متن توییت اصل را کلیک کنید یا ضربه بزنید حتی ممکن است دریابید که برخی از نظرات دارای پاسخهای خاص خود هستند  همچنین می توانید با کلیک یا ضربه زدن آنها را بررسی کنید.

این wikiHow به شما می آموزد که چگونه با Twitter شروع به کار کنید  که شامل ایجاد یک حساب کاربری و یادگیری نحوه توییت کردن است wikiHow به شما نشان می دهد که چگونه لیستی از همه نظرات مربوط به یک تویی را با استفاده از برنامه تلفن همراه توییتر و Twitter.com مشاهده کنید.

مرتبط : طراحی سایت در شیراز

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات