دریافت تیک آبی اینستاگرام رایگان

0

اپلیکیشن اینستاگرام یکی از پرکاربرد ترین اپلیکیشن‌های تجاری محسوب می شود. به همین دلیل تمامی افراد مایل اند تا در این اپلیکیشن، متمایز از دیگران نمایش داده شوند. اینستاگرام نیز در این باره راه‌های مختلفی از جمله تیک آبی اینستا را فعال کرده است که با فعال کردن آن می توانید یک پیج کاملا متمایز و متفاوت داشته باشید در ادامه این آموزش اینستاگرامی همراه سوشالو باشید .

تیک آبی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اینستاگرام است، که به برخی از کاربران خود اختصاص می دهد. این ویژگی باعث افزایش بازدید اینستاگرام شما خواهد شد. حتما می پرسید که این اتفاق چگونه خواهد افتاد. در ادامه‌ی مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت. به صورت جزئی که بخواهیم آن را توضیح دهیم بدین گونه است که تیک آبی اینستا در کاربران یک زیمنهه ی اعتماد سازی ایجاد می کند و همکین مسئله باعث می شود تا کاربران بیشتری مایل باشند تا با شما در ارتباط باشند. اینستاگرام همانند دیگر اپلیکیشن‌ها به سختی این نشان را به شما می دهد. به همین دلیل پیج‌هایی که دارای این نشان هستند از ارزشمندی بالایی برخوردارند. در یک کلام می توان گفت که تیک آبی صحت پیج را تضمین می کند.

نمایش تیک آبی اینستاگرام

دریافت تیک آبی اینستاگرام رایگان

اینستاگرام تیک آبی را در کنار پروفایل برخی از کاربران همانطور که در شکل بالا می بینید، نمایش میدهد. به هنگام دیدن این نشان می توانید به صورت مطمئن‌تری پیج مورد نظر را فالو کنید.

گاهی اوقات این تصویر به صورت فیک است. حتما می پرسید که این اتفاق چگونه می افتد. برخی از کاربران در کنار نام خودشان این تصویر را کپی می کنند و سعی می کنند از روش‌های غیرواقعی استفاده کنند. ما به شما پیشنهاد می کنیم که هیچ گاه این کار را نکنید.

علت خلق تیک آبی اینستا

با توجه به این که اپلیکیشن‌های اجتماعی، امروزه در دسترس همگی هستند و هر فردی می تواند از این اپلیکیشن‌ها به راحتی استفاده کند، مسلما سوء استفاده‌های زیادی در این باره رخ خواهد داد. به همین دلیل اینستاگرام این نشان آبی را خلق کرده تا شیب تولید پیج‌های تقلبی و فیک کمتر شود. در ادامه تعدادی مثال زده شده است که با مطالعه‌ی آنها منظور ما را بهتر درک خواهید کرد.

دریافت تیک آبی اینستاگرام رایگان

اگر در اینستاگرام به دنبال پیج سحر قریشی هستید، زمانی که نام این شخص را جستجو می کنید، تعداد زیادی پیج با این نام به صورت بالا برای شما نمایش داده خواهد شد. بسیاری از این پیج‌ها توسط طرفداران ایشان به منظور‌های مختلفی ساخته شده است. حال شما برای این که تشخیص دهید، کدام پیج متعلق به خود ایشان است، می توانید با استفاده از نشان تیک آبی به خوبی این مسئله را دریابید. پیجی که نشان تیک آبی را دارد، به صورت رسمی برای خود خانم سحر قریشی می باشد.

صاحبان تیک‌های آبی اینستاگرام

در بالا گفته شده که اینستاگرام این تیک آبی را تنها به عده‌ی معدودی از کاربران خود ارائه می دهد. حال بیشتر مخاطبان در پی آن هستند که بدانند صاحبان این تیک‌های آبی چه کسانی هستند. این افراد و مجموعه‌ها در ادامه بیان شده‌اند.

افراد مشهور

افراد مشهور عموما گسترده ترین صاحبان این تیک‌های آبی را تشکیل می دهند. با توجه به این که طرفداران سلبریتی‌ها هماننند هنرمندان و سودجویان به صورت روزانه پیج‌های متعددی با نام افراد مشهور می سازند، اشخاص مشهور در تلاش اند تا پیج اصلی خود را از دیگران متمایز کنند. در همین راستا با آپلود برخی از مدارک خود نشان تیک آبی را از اینستاگرام دریافت می کنند.

نهادهای عمومی

امروزه بیشتر نهاد‌های عمومی برای اطلاع رسانی اخبار و اطلاعات خود از اینستاگرام استفاده می کنند. حال اینستاگرام برای این نهادهای عمومی شاخص تیک آبی را معرفی کرده است، تا کاربران بتوانند با اطمینان بیشتری از مطالب پیج آنان استفاده کنند. در واقع شما زمانی که نشان تیک آبی را برای نهاد حلال احمر می بینید، با خیال راحت‌تری می توانید به اخبار منتشر شده مر بوط به این مجموعه اعتماد کنید. با این حال تجربه نشان داده چون دریافت تیک آبی مستلزم ارائه مدارکی است، عموم نهادها در ایران این نشان را فعلا دریافت نکرده اند.

برندهای معتبر

برندهای معتبر از دیگر اکانت‌هایی هستند که به شدت در پی داشتن تیک آبی هستند تا به وسیله‌ی آن بتوانند ارزشمندی پیج خود را بالا ببرند و کسب و کار خود را رونقی بی نظیر بدهند. به عنوان مثال برندهایی همچون گوگل و فیسبوک را اگر دنبال کنید می بینید که دارای نشان آبی اینستاگرام هستند. اغلب کسب و کارهای معتبر عموما این نشان را به دست آورده اند با این حال اگر کسب و کاری این نشان را نداشت به معنای این نیست که دارای اعتماد نیست تنها معنایی که می دهد این است که اینستاگرام هنوز نپذیرفته که به این کسب و کار نشان را ارائه کند و این مورد می تواند دلایل مختلفی داشته باشد و شما برای این که بتوانید این نشلن را دریافت کنید نیاز دارید تا تعاملات بالایی را در پیج خود رقم بزنید. که در ادامه به صورت مفصل به توضیح این بخش خواهیم پرداخت.

نکته: ما به صاحبان کسب و کارها تاکید می کنیم که حتما تلاش خود را برای به دست آوردن تیک آبی انجام دهند. چرا که داشتن این نشان می تواند، باعث افزایش بازدید اینستاگرام شود. با افزایش بازدید اینستاگرام مسلما می توانید درآمدی میلیونی داشته باشید.

چه کنیم تا تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟

خیلی از افرادی که هم اکنون در اینستاگرام فعالیت می کنند، پیج آنها زیر مجموعه‌ی هیچ کدام از عناوین بالا نمی باشد. بسیاری از این افراد نیز تمایل دارند تا تیک آبی را برای پیج خود دریافت کنند. حال اصلا جای ناامیدی نیست، چرا که اینستاگرام در این راه نرمشی نشان داده که افراد عادی نیز می توانند تیک آبی را دریافت کنند. برای دریافت این تیک لازم است که اصول گفته شده در پایین را رعایت کنید.

۱. افزایش بازدید اینستاگرام برای درخواست تیک آبی

این که می بینید اینستاگرام به سلبریتی‌ها امکان داشتن تیک آبی را می دهد، به این دلیل نیست که آنها را می شناسد. بلکه با توجه به میزان بازدید پیج آنها متوجه می شود که این افراد به احتمال زیاد سلیبریتی هستند. شما نیز می توانید به راحتی سلبریتی شوید. تنها باید بازدید اینستاگرام خود را افزایش دهید. برای این کار مقالاتی در همین خصوص در سایت اینبو قرار داده شده است، که با مطالعه‌ی آن‌ها می توانید تعداد فالوورهای خود را در کمتر از یک ماه هزارتایی کنید و پس از آن برای دریافت تیک آبی تلاش کنید.

۲. در اینستاگرام فعالیت های متنوع و زیاد داشته باشید

دریافت تیک آبی اینستاگرام رایگان

اینستاگرام به شدت بر روی فعالیت‌های شما تمرکز می کند. برای اینستاگرام مهم است که شما در بازه‌های زمانی یک ماهه چه روند فعالیتی دارید. اگر فردی هستید که ماهی یک بار اینستاگرام خود را چک می کنید، بهتر است بی خیال گرفتن تیک آبی شوید. چرا که اینستاگرام در این خصوص اصلا مایل نیست تا تیک آبی را به شما بدهد. برخی از تحلیلگران اینستاگرام معتقد هستند که فعال بودن، رتبه ی اول در دریافت تیک آبی را دارد. پس تا آن جا که می توانید انرژی خود را بر روی این مسئله بگذارید تا در کوتاه ترین زمان نتیجه‌ی دلخواه خود را به دست آورید.

۳. پیج‌های جعلی برای اکانت واقعی خود بسازید

اینستاگرام به شدت بر روی این مسئله حساس است. زمانی که کاربری با ده‌ها پیج درخواست خود را ارسال می کند. اینستاگرام این حق را به کاربر می دهد که بخواهد پیج واقعی او تیک آبی داشته باشد. شما می توانید تعدادی زیادی پیج با نام خود ایجاد کنید و این مسئله را به اینستاگرام منتقل کنید که پیج‌های زیادی با نام من وجود دارند و من دارای پیج اصلی هستم می خواهم که پیج خود را از سایرین جدا کنم. در این حالت اینستاگرام با تقاضای مدارکی از شما، به این خواسته‌ی شما احترام می گذارد و به شما نشان آبی اینستاگرام را می دهد.

نکته: یکی از مهم ترین نکاتی که کاربران اغلب به آن دقت نمی کنند؛ این است که اینستاگرام ربات هایی دارد که می تواند برخی از مواقع این جعل پیج را بفهمند. در این صورت پیج شما بسته خواهد شد و شما با مشکل جدی تری مواجه می شوید. پس حدالامکان خودتان این کار را انجام ندهید. اجازه بدهید این کار بر طبق اصول خود پیش برود. بدین معنا زمانی که شما اکانت فعال و با فالوور زیاد دارید، بسیاری از کاربران تلاش می کنند تا پیجی با نام اکانت شما بسازند و در آن صورت شما می توانید با خیال راحت تری درخواست خود را برای اینستاگرام ارسال کنید.

۴. با استفاده از تعاملات با فالوورها اعتبار پیجتان را بالا ببرید

اعتبار پیچ خود را بالا ببرید. از بیو و عکس پروفایل گرفته تا پست هایتان را با کیفیت کرده تا اعتبار یک پیچ با شخصیت را برای خود نسبت دهید. از حاشیه دور مانده تا اینستاگرام نیز مهر تایید خود را با فعالسازی تیک آبی برای شما نشان دهد. این که روزانه افراد زیادی برای شما کامنت بگذارند و در زیر پست‌ها و استوری‌های شما ری اکشن نشان دهند اینستاگرام را قانع می کند که پیج شما از اعتبار بالایی برخوردار است و نیاز است تا مهر تایید بگیرد. پس تا جایی که ممکن است کاربران خود را وادار کنید تا با پیج شما در تعامل باشند.

۵. بیوگرافی ویکی پدیای خود را بسازید

دریافت تیک آبی اینستاگرام رایگان

به زبان انگلیسی در ویکی پدیا یک صفحه برای خود بسازید و اطلاعات خود را در آن قرار دهید. به این طریق می توانید اعتبارر قوی در راستای گرفتن تیک آبی کسب کنید. امروزه هر کاربری این توان را دارد که در ویکی پدیا برای خود یک حساب بسازد. با توجه به این که ویکی پدیا امروزه یک منابع اطلاعاتی به شمار می آید می تواند سند محکمی برای اینستاگرام باشد.

۶. در سایر شبکه های اجتماعی فعالیت کنید

دریافت تیک آبی اینستاگرام رایگان

همه‌ی افرادی که در شبکه‌های اجتماعی فعال هستند، می دانند که تیک آبی تنها متعلق به اینستاگرام نیست. در سایر شبکه‌ها از جمله فیس بوک و توییتر، تیک آبی وجود دارد و کاربران باید تلاش کنند تا تیک آبی آنها را به دست آورند. اگر شما در شبکه‌های دیگر این نشان آبی را داشته باشید، اینستاگرام راحت تر می تواند به شما تیک آبی را ارائه دهد. پس می توانید به فعالیت در توییتر و فیسبوک همچنان ادامه دهید. این فعالیت برای شما مسلما خیلی تاثیرگذار خواهد بود.

۷. پیگیر درخواست خود (تیک آبی اینستاگرام) باشید

پیگیری خیلی از زمان‌ها می تواند راهگشای مشکل شما باشد. زمانی که در یک دوره‌ی زمانی چندین بار پیام درخواست تیک آبی خود را برای اینستاگرام می فرستید، پس از مدتی اینستاگرام کوتاه می آید و مشکل شما را جدی تلقی می کند؛ از همین رو تیک آبی را به شما می دهد. دقت داشته باشید که در هنگام درخواست ارسال سعی کنید نهایت ادب را رعایت کنید و مشکلات خود در این زمینه که چرا به تیک آبی نیاز دارید، توضیح دهید.

۸. قوانین اینستاگرام را به خوبی رعایت کنید ( پیج زرد نباشید)

مواره قوانین اینستاگرام را رعایت کنید. اگر فردی باشید که تا به حال اینستاگرام بارها از شما تخلف هایی را ثبت کرده باشد، مسلما با مشکل در دریافت تیک آبی مواجه خواهید شد. حتما سعی کنید که نحوه‌ی فعالیت شما به گونه ای باشد که اینستاگرام شما را تایید کند. به همین منظور نیاز است که در پست‌های خود از توهین به شدت پرهیز کنید.

مچنین تا مدتی از ربات هیااینستاگرامی استفاده نکنید و به جای ان سعی کنید که تولید محتوای مهم و دقیق داشته باشید تا بتوانید اعتماد اینستاگرام را جلب کنید و در ازای آن درخواست خود را برای داشتن تیک آبی اینستاگرام مطرح کنید.

۹. به هیچ وجه عجله نکنید

دریافت تیک آبی اینستاگرام رایگان

زمانی که شما می خواهید یک درخواست رسمی داشته باشید، مسلما این کار زمان بر خواهد بود. پس به هیچ وجه عجله نکنید. عجله می تواند نتیجه‌ی عکس داشته باشد. دقت داشته باشید که مفهوم عجله کردن با پیگیری کردن تفاوت دارند. شما می توانید فردی پیگیر باشید اما عجول نباشید. به عنوان مثال برای ارسال هر درخواست خود یک هفته صبر کنید و بعد از آن دوباره درخواست خود را ارسال کنید این کار باعث می شود تا اینستاگرام به شما احترام بگذارد و درخواست شما را به درستی پیگیری نماید.

۱۰. با پشتیبانی اینستاگرام به صورت دائمی ارتباط برقرار کنید

اینستاگرام راه‌های مختلفی را پیش روی ما نهاده است تا با پشتیبانی ارتباط برقرار کنیم. شما می توانید در صورت ارسال پیام این موضوع را از پشتیبانی اینستاگرام پی گیری کنید. پیگیری موضوع از پشتیبانی‌ها می تواند کمک شایانی به شما بکند. روش‌های مختلفی وجود دارد که می توانید با پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. شما می توانید این کار را از طریق مرورگر و یا برنامه‌ی اینستاگرام انجام دهید.

۱۱. تمام نقاط تعیین شده توسط اینستاگرام را پر کنید

دریافت تیک آبی اینستاگرام رایگان

در هنگام ثبت نام، اینستاگرام از شما شماره‌ی تلفن همراه و یا ایمیل می خواهد. حتما تمامی موارد را پر کنید، تا اطمینان اینستاگرام به شما چند برابر شود. به هر قسمت برنامه‌ی اینستاگرام خود توجه ویژه داشته باشید. به عنوان مثال پرفایل خود را با دقت و به درستی پر کنید. حتما در قسمت بیو از جملات مناسب استفادته کنید. اگر بتوانید در قسمت وب سایت ادرس سایت خود را وارد کنید که خیلی عالی است و اگر سایتی ندارید می توانید ادرس ویکی پدیای خود را وارد کنید و حتی به جای آن می توانید ادرس تلگرام خود را وارد کنید.

۱۲. به هیچ وجه به دنبال خرید تیک آبی اینستاگرام نباشید

حتمالا شما هم با این سایت ها مواجه شده اید که از خرید تیک آبی اینستاگرام صحبت می کنند. به هیچ وجه این کار را نکنید. این مسئله اصلا صحت ندارد. چرا که اینستاگرام با کسی فامیل نیست و راهی برای خرید قرار نداده است و در حال حاضر در هیچ کشوری نماینده ای را برای این گونه خرید و فروش‌ها قرار نداده است. در بالا راه های زیادی گفته شده است که می توانید با انجام آن ها در مدت سه ماهه به راحتی تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید. اینستاگرام تیک آبی را به کسانی میدهد که به آنها اعتماد کرده است و اعتماد است که تیک آبی را برای شما ایجاد می کند. با این حال شما می توانید از طریق ایجاد تغییرات در برنامه نویسی گاهی اوقات این کار را انجام دهید و در کوتاه ترین مدت لو خواهید رفت. تیک آبی از مهم ترین شاخصه‌ها برای پیج‌های معتبر اینستاگرام شمرده می شود، که روزانه افراد زیادی در پی آن هستند که با فعال کردن آن ارزشمندی پیج خود را بالا ببرند. شما نیز به عنوان ی کاربر می توانید با رعایت تمامی قوانین بالا و راه حل‌های گفته شده، صاحب تیک آبی اینستاگرام شوید.

قوانین اینستاگرام برای دریافت تیک آبی

اینستاگرام در زمینه‌ی دریافت تیک آبی خود قوانینی را تعیین کرده است که باید به آنها نیز توجه کنید.

منحصر به فرد بودن اکانت

اکانت شما باید تنها اطلاعات شما را نمایش دهد و در داخل آن هیچ گونه اطلاعات اضافی و بی معنایی وجود نداشته باشد. به عنوان مثال اگر دارای یک پیج بیزینسی هستید از ورود به مسائل سیاسی خوددداری کنید و در رابطه با آنها هیچ گونه پست و استوری را منتشر نکنید تا اینستاگرام به شما اعتماد کند.

کامل بودن اکانت

اینستاگرام مسلما در ادامه‌ی روند درخواست از شما اطلاعاتی را می خواهد. حتما یک اکانت کامل داشته باشید. اکانتی که تمامی اطلاعات آن مورد صحت اینستاگرام باشد. اینستاگرام برای این که به شما تیک ابی را بدهد نیاز است تا به او اطلاعاتی مثل تصویری از پاسورت خود را ارسال کنید. برای همین نیاز است تا اطلاعات پیج شما با اطلاعات پاسپورت شما هماهنگ باشد و اطلاعات غیر منطقی در آن وجود نداشته باشد.

حداقل وجود یک پست

اینستاگرام مُصِر است که در پیج شما حداقل یک پست ببیند. پس این مورد را نیز دقت کنید. در واقع اینستاگرام تنها به پیج هایی نشان ابی را میدهد که فکر می کند فعالیت دارند و شما نیاز است تا تعدادی پست و استوری منتشر کرده باشید تا این موضوع برای اینستاگرام حداقل حل شده باشد.

اکانت شما اعتبار داشته باشد

اینستاگرام اکانت‌های دارای اعبتار را در اولویت قرار می دهد. اعتبار یک اکانت را فالوورهای آن اکانت به او میدهند. خیلی برای اینستاگرام مهم است که چه افرادی اکانت شما را دنبال می کنند. در این زمینه به تاریخچه افرادی که شما را دنبال می کنند با دقت توجه می کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات