ایده کسب و کار اینستاگرام

0

چطور میتونیم یک کسب و کار اینستاگرامی راه اندازی کنیم؟ حتما می دانید شبکه اجتماعی اینستاگرام یک بستر عالی برای بازاریابی کسب و کار شما ارائه کرده است. اما این سوال مطرح میشود که آیا میتوانید اینستاگرام را به عنوان یکی از سکو های کاری قرار دهید؟ در ادامه این مطلب در سوشالو به ایده کسب و کار اینستاگرامی میپردازیم .

یکی از بهترین شیوه ها برای کسب درآمد از اینستاگرام تبدیل شدن به یک شخص تاثیر گذار است. برای این کار نیاز است محتوایی که میخواهید را ارائه کنید تا مخاطبان خاص و هدف در اکانت شما جمع شوند. در ادامه کار می توانید با برند ها کار کنید. و محتوای مربوط به کالا ها و خدمات را به اشتراک بگذارید.

یکی از مهم ترین کارهایی که برای تبدیل شدن به اینفلوئنسر لازم است انجام دهید، این است که به طور دائم جلوی چشم باشید. برای این کار حتما باید مهارت های رفتن به اکسپلور اینستاگرام را بدانید.

منتقد محصولات

شما می توانید در اکانت خود به بررسی محصولات مختلف بپردازید و نقاط مثبت و منفی را بیان کنید. اگر سرمایه زیادی ندارید می توانید از بررسی فیلم ها و موزیک ها شروع کنید. ایده ها و افکار خودتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

مدیریت اکانت اینستاگرام

می توانید با برند ها و افرادی که تخصص های لازم در زمینه اینستاگرام را ندارند به عنوان مدیر رسانه اجتماعی همکاری کنید. فقط لازم است بر روی تولید محتوا و نحوه اشتراک پست ها تخصص پیدا کنید.

کسب و کار اینستاگرامی فروشگاه اینترنتی

شما می توانید محصولات خود را در اکانت اینستاگرام خود به نمایش بگذارید. در واقع شما صاحب یک ویترین رایگان مجازی شده اید. لازم است افرادی که به محصولات شما نیاز دارند متوجه حضور شما شوند. و در ادامه سفارشات را برای مشتریان خود ارسال کنید.

خیلی مهم است، زمانی که یک فروشگاه اینترنتی برای کسب و کار خود راه اندازی می کنید، بتوانید فروش در اینستاگرام را به زودی تجربه کنید. همچنین با راه های افزایش فالوور اینستاگرام می توانید دهانه قیف فروش خود را گسترده تر کنید.

بازاریابی وابسته

شما می توانید در پیج و یا استوری خود لینک های وابسته به محصولات و خدمات را با مخاطبان به اشتراک بگذارید. سپس بعد از هر فروش میزان کمیسیون خود را دریافت کند.

فروشنده محصولات دیجیتال

اگر شما هم در حوزه های دیجیتالی مانند کتاب های الکترونیکی و یا چاپ فعایت میکنید. کسب و کار اینستاگرامی شما ساخته شده است. از پیج خود به عنوان روش اصلی ارائه پیشنهادات به مشتریان استفاده کنید.

عکاسی رویداد

اینستاگرام همچنین یک محیط مناسب برای ساخت یک کسب و کار عکاسی را برای افراد را فراهم کرده است. بری این کار لازم است تا عکس های خود از رویداد ها را با مخاطبان به اشتراک بگذارید و یک راه ارتباطی برای تماس قرار دهید. به این شکل مشتریان می توانند از خدمات شما استفاده کنند.

ایده کسب و کار اینستاگرام

عکاس محتوا

شما می توانید برای شرکت ها و یا مشاغلی که نیاز به تولید محتوا دارند به صورت حرفه ای عکاسی کنید.

عکاسی محصولات

خدمات را طوری ارائه کنید که صاحبان مشاغل که نیاز دارند تا محصولاتشان را در فضای مجازی به اشتراک بگذارند بتوانند با شما همکاری کنند.

عکاسی پرتره

در این نوع از عکاسی افرادی که میخواهند در کار های مدلینگ و یا اینفلوئنسری فعالیت کنند می توانند از خدمات شما استفاده کنند.

فروشنده محصولات چاپی

اگر شما عکاس حرفه ای و یا طراح خوبی هستید می توانید تصاویر منحصر به فردی را ایجاد کنید و آن را روی لیوان و یا تیشرت چاپ کنید و در اکانت خود محصولاتتان را به فروش برسانید. نیاز های روز را شناسایی کنید. اینکه مطابق با خواسته های جوانان پیش بروید یک اصل مهم در این نوع از کسب و کار است.

ارائه سبک هنری گرافیک

اینستاگرام همچنین یک بستری فراهم کردده تا شما استعداد های خودتان را به عنوان یک کسب و کار اینستاگرامی ارائه دهید. می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ انواع سبک کاری خود را نمایش دهید و با برند ها برای کار برروی محصولاتشان همکاری کنید.

کسب و کار اینستاگرامی کانال غذایی

می توانید در مورد همه مواد غذایی انواع ظروف و رستوران ها پست تهیه کنید. سپس با برند های مختلف همکاری کنید و به طور مستقیم از اکانت خود درآمد زایی کنید. به رستوران های مختلف بروید و غذاها و نوع خدمات آنها را مورد بررسی و نمایش قرار دهید.

فشن بلاگر

همچنین می توانید به عنوان یک طراح لباس به تولید محتوا و ساخت پست بپردازید. در ادامه با برند های مختلف صحبت کنید و مانند یک اینفلوئنسر به همکاری بپردازید.

ایده کسب و کار اینستاگرام

کارشناس انجام کارها

شما همچنین می توانید در بستر اینستاگرام آموزش های لازم را به مخاطبان ارائه کنید تا بتوانند با تکنیک های شما آشنا شوند و مسائل را خودشان حل کنند. این بخش در حوزه بهیود فردی نیز قرار میگیرد.

کسب و کار اینستاگرامی آشپزی

این شبکه اجتماعی محیطی را فراهم کرده تا بتوانید مهارت های پخت و پز خودتان را به همه نشان دهید. اگر بتوانید ایده ها و خلاقیت های خود را نشان دهید میزان بسیار زیادی بازخورد خواهید گرفت. فقط کاری کنید تا مخاطبان شما به راحتی بتوانند به شما سفارش دهند.

بلاگر مواد غذایی

می توانید مواد غایی که در خانه ها نیاز است را درست کنید. سپس با برند های مواد غایی به صورت یک ناثیرگذار فعالیت کنید.

بلاگر سفر

اگر شما هم به ماجراجویی علاقه دارید میتوانید به سفر های متعددی بروید و تجربه ها و ترفند های خودتان را با مخاطبان به اشتراک بگذارید. برای کسب درآمد می توانید با خطوط هوایی، حمل نقل ریلی و هتل ها همکاری کنید.

ایده کسب و کار اینستاگرام

کسب و کار اینستاگرامی سبک زندگی

محتوای شما می تواند یک رویکرد کلی تر داشته باشد. می توانید انواع سبک زندگی را به مخاطبان ارائه کنید. سپس با برند ها برای تبلیغات کار کنید.

آرایشگری

ارایش یک کار هنری و بصری است. محیط اینستاگرام بهترین محل برای نمایش کار شماست. بهترین های خود را نمایش دهید. و نحوه ارتباط و رزرو وقت را در اختیار مخاطبان قرار دهید.

ایده کسب و کار اینستاگرام

آرایشگر مو

همچنین می توانید به عنوان یک متخصص در زمینه مو خودتان را معرفی کنید. کارهایتان را قبل و بعد از آرایش به نمایش بگذارید و به مخاطبانتان وقت بدهید.

فروش محصولات دست ساز

به جای اینکه در ابتدای راه هزینه زیادی برای راه اندازی سایت قرار دهید میتوانید محصولات خود را در پیج خود به نمایش بگذارید و مشتریان بالقوه خود را پیدا کنید.

تصویر گری

تصویر گری نیز یک هنر بصری است. کارهای خود را به نمایش بگذارید و چاپ شده آنها را به مخاسبان بفروشید.

پرتره سفارشی

همچنین میتوانید خدمات خود را گسترش دهید. از خانواده ها عکس بگیرید و خلاقیت های خود را نشان دهید تا افراد بیشتری به شما سفارش دهند.

طراح اینفوگرافیک

شما می توانید صحبت ها و اموزش های خودتان را در بستر طراحی اینفوگرافیک نشان دهید. همیشه آ موزش ها به صورت بصری بازده بالاتری داشته اند.

خدمات نامه نگاری

می توانید از خط خوب خود برای نوشتن نامه ها و کارت های ارسالی از افرادی که می خواهند کارشان منحصر به فرد باشد استفاده کنید. هنر خود را به نمایش بگذارید.

فیلمبرداری

اینستاگرام علاوه بر عکس محیطی را فراهم کرده تا افراد ویدئو های خودشان را هم به اشتراک بگذارند. پس همانند عکاسی شما هم میتوانید به عنوان یک فیلمبردار به صاحبان کسب و کار اینستاگرامی کمک کنید تا محتوای عالی تری بسازند. اما اگر می خواهید زودتر رشد کنید فقط کافی است خلاقیت خود را افزایش دهید و مدل های روز دنیا را نگاه کنید.

کسب و کار اینستاگرامی انیماتور

اگر به ساخت انیمیشن وارد هستید. همین حالا اقدام کنید. کارهایتان را در پیج خود به نمایش بگذارید. هم میتوانید مانند اینفلوئنسر ها کار کنید هم برای کسب و کارها تبلیغات به صورت انیمیشن بسازید

ایده کسب و کار اینستاگرام

موسیقی

از هنر صدا و یا ساز خود ویدئو تهیه کنید و آن را پست کنید. افراد به به سمت خود جذب کنید. به این شیوه هم میتوانید برای آهنگ های خود اسپانسر بدست آورید هم برای مجالس خدمات ارائه کنید.

شعبده بازی

اگر شما هم در زمینه های تردستی و شعبده مهارت دارید از همه آنها فیلم تهیه کنید و با مردم به اشتراک بگذارید. یک کسب و کار اینستاگرامی بسازید. به این شکل طرفداران شما با شما تماس خواهند گرفت و از شما برای مجالس وقت می خواهند.

کسب و کار اینستاگرامی کمدین

این استعداد را دارید که دیگران را بخندانید. استندآپ خود را جرا کنید و در اکانت اینستاگرامی خود نمایش دهید. نشان دهید که شخصیت شما می تواند برای دیگران سرگرم کننده باشد. به همین شکل از شما خواهند خواست تا در دوره همی های آنها شرکت کنید.

ایده کسب و کار اینستاگرام

کالاهای دست دوم

اگر در خرید و فروش وسایل دست دوم هستید. اینستاگرام یک سکو برای پیشرفت و موفیت شما در کسب و کارتان خواهد بود. محصولات خود را به نمایش بگذارید. سفارشات را به مخاطبان ارسال کنید و اگر آنها هم محصولاتی برای فروش داشتند می توانید از آنها بخرید.

سفیر یک برند شوید

می توانید به عنوان یک تاثیر گذار سفیر یک برند خاص شوید. به همین شکل آنها مجبور به ادامه همکاری با شما خواهند شد. چرا که برند شخصی که مارک مورد نظر را با آن میشناسند شما خواهید بود.

نگهداری حیوانات خانگی

می توانید در پیج خود در مورد نگهداری حیوانات آموزش های لازم را بدهید و یک بستر برای نگهداری حیوانات فراهم کنید. مخاطبان برای دریافت خدمات شما حتما مراجعه میکنند.

اموزش سخنرانی و فن بیان

برای شرکت ها و مشاغلی که نیاز به یک ارائه دهنده دارند و یا می خواهند این فنون را یادبگیرند. کارهای خود را پست کنید. نمونه های مذاکرات خود را به صورت زنده نمایش دهید. مهارت سخنرانی و فن بیان شما قطعا مورد بازدید قرار خواهد گرفت.

برگزاری وبینار

می توانید به وسیله ویژگی لایو اینستاگرام وبینار های آموزشی برگزار کنید و مهارت خود را به نمایش بگذارید. به همین شکل می توانید یک کسب و کار اینستاگرامی راه اندازی کنید. در این لایو ها می توانید هزینه لازم را دریافت کنید و آموزش های تخصصی خود را به نمایش بگذارید.

نمایش رویداد های زنده

افراد مختتلفی می خواهند به نمایشگاهها و رویداد ها بروند. اما گاهی زمان و هزینه ها اجازه این کار را به آنها نمی دهد. شما می توانید با رفتن به این مراسم ها و برگزاری لایو به این افراد کمک کنید. البته می توانید با برند های مختلف صحبت کنید و تبلیغات آنها را انجام دهید.

برگزار کننده رویداد ها

اگر شما هم یک برگزار کننده هستید می توانید کارهای خود را در اینستاگرام به نمایش بگذارید و با صاحبان مشاغل و سخنرانان مطرح ارتباط بگیرید. همچنین می توانید مخاطبانتان را از سمینارها و رخداد ها با خبر کنید.

رفتار شناسی مخاطب

شرکت ها گاهی سبک های مختلفی برا مخاطبانشان ارائه میکنند. شما می توانید با بهره گیری از تخصص خودتان به بررسی رفتار های مشتریان بپردازید و گزارش های لازم را به شرکت نشان دهید.

برنامه ویرایش عکس

اگر شما از برنامه نویسی سر رشته دارید می توانید یک برنامه برای تدوین عکسها در کنار اینستاگرام تهیه کنید.برنامه ای که ویژگی های عکس را شناسایی کند و بتواند عکسها را با حالت های مختلف برای دیگران ویراش کند.

مشاور اینستاگرام

اگر شما هم به الگوریتم های اینستاگرام آشنایی دارید. و توانسته اید یک کسب و کار اینستاگرامی بسازید. می توانید به عنوان مشاور از تخصص خود استفاده کنید. مزایا و معایب کارها را با هم بسنجید. بهترین شیوه محتوا را پیدا کنید. و شرکت های مختلف را به سمت موفقیت همراهی کنید.

کسب و کار اینستاگرامی متخصص تبلیغات

اگر شما هم در زمینه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ متخصص هستید. مهارت های خود را به نمایش بگذارید تا صاحبان برند های مختلف که نیازمند این تخصص هستند شما را پیدا کنند. به این شکل میتوانید زمینه همکاری خود را افزایش دهید.

سرویس مسابقه در اینستاگرام

مسابقه یکی از محبوب ترین روشها در اینستاگرام است. همچنین بهترین محل برای تبلیغات، شما می توانید مسابقه به مسابقه جلو بروید و برای هریک و جوایز مربوط به آنها یک اسپانسر پیدا کنید.

مربی کسب و کار

بارها شنیده اید که هیچ قهرمانی بدون مربی نبوده است. امروزه داشتن یک مشاور و مربی کسب و کار از ضرورت های شکل گیری کار های بزرگ به شمار می آید. شما اگر مدارک لازم در زمینه های کسب و کار را دارید می توانید مطالب خود را به اشتراک بگذارید تا کارآفرینانی که به تخصص های شما نیاز دارند به سراغ شما بیایند. از اینستاگرام یک سکو برای ارائه رزومه خود استفاده کنید.

ایده کسب و کار اینستاگرام

مربی زندگی

می توانید کلی تر وارد شوید و خانواده هایی که می خواهند در زمینه های بهبود فردی فعالیت کنند را رهبری کنید. درس های زندگی ارائه کنید. آموزش های رایگان زیادی بگذارید تا به سمت شما جلب شوند. تا در ادامه بتوانند از خدمات شما استفاده کنند.

مربی ورزشی

اگر شما هم در رشته ورزشی تخصص دارید. اموزش های خود را به اشتراک بگذارید و بدانید که افراد برای رسیدن به هدف ورزشی خود به مهارت های شما نیاز خواهند داشت. به صورت انلاین و یا حضوری برنامه های خود را به اشتراک بگذارید.

دوره های انلاین

اگر شما یک سایت با تولید آموزش های مختلف دارید. می توانید در بستر اینستاگرام به بررسی دوره های خود بپردازید. آنها را تبلیغ کنید و مخاطبان را متقاعد کنید تا دوره ها را از شما خریداری کنند.

برگزاری کارگاه به صورت زنده

ممکن است به دلیل مسائل مالی و جغرافیایی چند نفر از افراد نتوانند در دوره های کارگاهی شما شرکت کنند. شما می توانید علاوه بر شاگردان حضوری تعدادی از افراد را هم به صورت زنده از لایو با هزینه های کمتر بپذیرید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات