مرور رده

آموزش تلگرام

آموزش تلگرام باتوجه به اینکه تلگرام یکی از ضروریات کاربران ایرانی به حساب می آید مهم است. برای آموزش تلگرام این صفحه از سوشیالو را دنبال کنید. تلگرام هم اکنون یکی از محبوب‌ ترین اپلیکیشن‌ها یا برنامه های پیام رسان موجود به شمار میرود که قابلیت‌ های بسیار متعددی را در اختیار کاربران قرار داده و استفاده از تمام سرویس‌ های آن رایگان است. تلگرام ویژگی‌ های متعددی دارد که آن را از سایر اپلیکیشن‌های پیام رسان متمایز می‌کند.

به عنوان مثال تلگرام از سیستم رمز نگاری سر تا سری بهره میبرد و به هیچ عنوان اجازه دسترسی سایر افراد به حریم خصوصی کاربران را نمیدهد. احتمالا پاسخ این سوال را کاملا می‌دانید. تلگرام یک برنامه پیام رسان یا اصطلاحا مسنجر است که امکان رد و بدل پیام‌های متنی، صوتی، فایل‌های تصویر، ویدیویی و غیره را به صورت رایگان و از طریق شبکه اینترنت امکانپذیر می‌کند.

این اپلیکیشن همچنین از امکان ساخت گروه و انجام گفتگوهای گروهی و ساخت کانال هم پشتیبانی به عمل می‌آورد. همچنین در حال حاضر امکان برقراری تماس صوتی مستقیم از طریق اینترنت هم به تلگرام اضافه شده است و انتظار داریم به زودی شاهد پیاده‌ سازی آن در نقاط مختلف دنیا باشیم.

حذف خودکار پیام در تلگرام

شاید شما گفتگوهایی را در تلگرام داشته باشید که بسیار خصوصی هستند و دوست ندارید که این گفتگو‌ها در هیچ جا ذخیره شود.در این صورت برای شما راه حل بسیار آسانی وجود دارد که در سوشالو به شرح آن می پردازیم پس با ما باشبد .

آموزش تلگرام برای کامپیوتر

تلگرام با در دسترس قرار دادن پیام رسان محبوبش برای سیستم‌ عامل‌های ویندوز و مک، کاربران زیادی را به خودش جذب کرده و همین موضوع هم باعث دو چندان شدن محبوبیت آن شده است. در این مطلب می‌خواهیم نحوه کار با تلگرام در کامپیوتر را به شما آموزش…