مرور رده

اخبار شبکه های اجتماعی

اخبار شبکه های اجتماعی ، سوشال مدیا و پیام رسان ها را در این صفحه از سوشیالو دنبال کنید. سعی ما اینست تا آخرین اخبار شبکه های اجتماعی را قرار دهیم. اجتماعات اینترنتی فضایی است که کاربران اینترنت، اطلاعات خود را کسب می‌نمایند و دائماً از آن بازدید می‌کنند.

شرکت‌ های بسیاری هستند که با کمک این اجتماعات اینترنتی که به آنها شبکه های اجتماعی مجازی گفته میشود، نام تجاری خود را توسعه داده‌اند. با توجه به اهمیت شبکه های اجتماعی شرکت‌ ها توانسته‌ اند سهم بازار خود را فراتر از گذشته افزایش داده و دسترسی مردم به محصولات و خدمات ارایه شده‌ خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

در مجموع به هر اجتماعی که برای هدف خاصی تشکیل شود، یک شبکه اجتماعی میگویند. قدمت شبکه‌ های اجتماعی، به طول تاریخ بشریت است. به نوعی، اولین شبکه اجتماعی را می توان جمع خانواده در نظر گرفت و یا اینکه تیم ورزشی، محیط مدرسه و…. هر کدام از آنها، یک شبکه اجتماعی محسوب می‌شوند. حال اینکه با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از این اجتماعات به شکل مجازی و اینترنتی تشکیل یک شبکه اجتماعی مجازی داده‌اند.

فعال کردن تم دارک در واتساپ

تم مشکی واتس اپ بالاخره عرضه شد و اکنون حالت تاریک واتساپ در اندروید و iOS برای همه کاربران در دسترس است. همانطور که از نام آن پیداست ، تم مشکی واتساپ به حالت تاریک تبدیل می کند و به شما امکان می دهد از واتساپ در رختخواب استفاده کنید بدون…